دروغی که مشکل ساز شد/ رضاییان از پرسپولیس می‌رود!

مدیران پرسپولیس قصد تمدید قرارداد رضاییان را ندارند و اسماعیلی‌فر جایگزین او خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پرسپولیس تهران همچنان یکی از پر سر و صداترین تیم‌های فعال در بحث نقل و انتقالات برای فصل آینده لیگ برتر است. با ادامه داشتن ناراحتی‌ رضاییان از کادرفنی سرخ‌ها، اکنون یحیی گل‌محمدی او را در لیست خروجی‌ها قرار داده و مدیران این تیم به دنبال جذب دانیال اسماعیلی‌فر هستند. رضاییان روز گذشته نیز بعد بازی با فجر به تنهایی ورزشگاه آزادی را ترک کرد و با اتوبوس تیم خارج نشد.

خبرآنلاین نوشت: رامین رضاییان که در سال‌های اخیر در قطر برای باشگاه الدحیل بازی می‌کرد، فصل گذشته بعد از عملکرد ضعیف در این تیم به صورت قرضی راهی السیلیه قطر شد و در ادامه از این تیم به پرسپولیس آمد تا نیم فصل دوم لیگ بیست‌ویکم را با پیراهن پرسپولیس بازی کند.

او که در یکی از برنامه‌های تلویزیونی مدعی شد که برای حضور ۶ ماهه‌اش مبلغی از پرسپولیس دریافت نکرده است، بعدا با اظهارات رضا درویش مشخص شد حدود ۷ میلیارد تومان از پرسپولیس دریافت کرده که بخشی از این مبلغ به هزینه صدور رضایت‌نامه‌اش اختصاص داشته است. یعنی در واقع پرسپولیس برای بازیکنی که قرارداد ۶ ماهه منعقد کرده، نزدیک به ۷ میلیارد تومان هزینه صدرو رضایت‌نامه داده است.

حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که رضاییان از این تیم جدا خواهد شد و گل‌محمدی از باشگاه خواسته مدافع راست سپاهان را به جای او جذب کنند. در این زمینه مدیران پرسپولیس مذاکراتی را انجام داده‌اند تا به زودی دانیال اسماعیلی‌فر پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید