عصبانیت کاپیتان پرسپولیس پس از محرومیت/ حسینی: آخر فصل حرف می‌زنم!

سید جلال حسینی از محرومیتی که یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس برای او در نظر گرفته است عصبانی شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پس از تمرین امروز (شنبه) ۷ خرداد ۱۴۰۱ تیم پرسپولیس تهران پیش از بازی مقابل شهرخودرو در هفته پایانی لیگ برتر، یحیی گل‌محمدی سرمربی سرخ پوشان در اقدامی عجیب سه بازیکن این تیم اعم از سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و فرشاد فرجی را به دلیل مسائل انضباطی کنار گذاشت که این موضوع باعث ناراحتی کاپیتان با تجربه پرسپولیس شد.

مهر نوشت: سید جلال حسینی درباره کنار گذاشته شدن از سوی یحیی گل محمدی برای بازی فردا مقابل شهرخودرو مشهد گفت: خودم هم نمی دانم چه اتفاقی افتاد؟ هیچ مشکلی نداشتیم و مثل همیشه تمرینم را انجام دادم اما گفتند در لیست حضور ندارید.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که همراه با امید عالیشاه و فرشاد فرجی از جمع اردونشینان این تیم در دیدار فردا کنار گذاشته شد است افزود: نه تنها درگیری نداشتیم بلکه تمرین را با نشاط برگزار کردیم. عکس‌های سایت باشگاه هم نشان می‌دهد که حالمان خوب بود ولی به محض اینکه تمرین تمام شد اعلام کردند در لیست نیستیم. اگر کسی بگوید درگیری بوجود آمده است یا رفتار انضباطی رقم خورده است دروغ محض است. آن‌هایی که من را می‌شناسند می‌دانند هرگز چنین رفتاری نمی‌کنم.

او درباره اینکه آیا گل محمدی با این کار خواسته است نشان دهد که جایی در تفکرات فصل آینده پرسپولیس برایش قائل نیست تصریح کرد: واقعاً خودم هم نمی‌دانم. به هر حال دو بازی حساس داریم و باید این دو بازی را ببریم. برای تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. پرسپولیس مهم‌تر از هر اسم دیگری است.

کاپیتان اول سرخپوشان یادآور شد: الان نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم. در آخر فصل حرف‌هایم را می زنم ولی خواستم بگویم هرگز و تحت هیچ شرایطی بی نظمی را قبول نکرده ام و خودم هم با بی انضباطی شدیداً مشکل دارم. پس صحبت از درگیری یا هر آنچه در این زمینه بگویند به من نمی‌خورد.

سیدجلال حسینی درباره علل عدم موفقیت این تیم در مسیر کسب قهرمانی گفت: صحبت در این زمینه بسیار زیاد است. اتفاقاً بگذاریم فصل تمام شود تا همه حرف‌ها را بزنم. الان فقط آرزو می‌کنم بتوانیم دو دیدار باقی مانده را با قدرت پشت سر بگذاریم.

دیدگاه تان را بنویسید