عزیزی خادم محروم می‌شود؟

پرونده شهاب الدین عزیزی خادم در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باز است و به زودی حکم رئیس معزول این فدراسیون اعلام خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ شهاب الدین عزیزی خادم ممکن است با حکم محرومیت از سوی کمیته اخلاق مواجه شود و شانس خود برای گرفتن رای اعتماد از مجمع فدراسیون فوتبال و بازگشت به صندلی ریاست را از دست دهد.

روزنامه گل نوشت: مجمع عمومی فدراسیون فوتبال قرار است 10 خرداد برای تصمیم گیری درباره عزل دائم و موقت شهاب عزیزی خادم، رئیس معزول این فدراسیون تشکیل جلسه دهد.

دعوت نامه حضور در مجمع برای عزیزی خادم هم ارسال شده است این در شرایطی است که پرونده ابهامات دوران مدیریتی عزیزی خادم در کمیته اخلاق و کمیته انضباطی جریان دارد.شنیده ها حکایت از این دارد که تا قبل از برگزاری مجمع عمومی فدراسیون احکام انضباطی عزیزی خادم صادر می شود و این احکام سنگین و برای بازگشت او بر مسند ریاست فدراسیون فوتبال بازدارنده هستند. گفته می شود احکام صادر شده به گونه ای است که راه بازگشت او به فدراسیون را قبل از تصمیم گیری مجمع می بندد و احتمالا محرومیت او از حضور در فوتبال را به به دنبال خواهد داشت. در مجموع باید دید در صورت صدور حکم علیه عزیزی خادم قبل از برگزاری مجمع و محرومیت احتمالی او ، آیا رییس سابق فدراسیون فوتبال باز هم می‌تواند در این نشست شرکت کند یا خیر؟ هیات رئیسه فدراسیون اتهام و تخلف های زیادی را به عزیزی خادم نسبت داده است که اثبات و تایید شدن نیمی از آنها هم برای صدور محرومیت او در ارکان قضایی کافی است. به هرحال به زودی و طی چند روز آینده تکلیف این موضوع و این پرونده هم روشن خواهد شد!

دیدگاه تان را بنویسید