قلعه نویی سرمربی فصل آینده نساجی است؟

با برکناری ساکت الهامی از نساجی، شایعه مربیگری امیر قلعه نویی در نساجی قوت گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ از مدت ها قبل از امیر قلعه نویی به عنوان مربی فصل آینده نساجی یاد می شد که با برکناری ساکت الهامی این مسئله قوت گرفته است.

با توجه به ماجراهای باشگاه نساجی و جدایی ساکت الهامی از این تیم، گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان به واسطه رابطه خوبی که با رضا حدادیان مالک باشگاه شمالی دارد، برای فصل آینده روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

 

در همین خصوص حیدر افسری مدیر تیم فوتبال گل‌گهر به گفت: این حرف‌ها تنها گمانه زنی برخی در فضای مجازی است که در صدد ایجاد حاشیه برای تیم هستند. گل گهر درحال حاضر شرایط باثباتی دارد و برخی دوست دارند به هرطریقی شده برایش حاشیه درست کنند اما واقعیت این است که تمرکز امیر قلعه‌نویی فقط و فقط روی ادامه کار تیم در بازی‌های باقی مانده لیگ برتر است.

وی افزود: اصلا هیچ صحبتی در مورد جدایی سرمربی مطرح نشده و  قرار است برای جزئیات قرارداد فصل بعد هم صحبت کنیم. من فقط متعجبم که چرا این حواشی فقط در مورد باشگاه گل گهر است. تاکید می‌کنم که هیچ مشکلی بین باشگاه و قلعه‌نویی وجود ندارد و صحبت‌های اخیر اصلا درست نیست. ما در کنار هم اهداف بزرگی داریم. هر دو طرف از همکاری با هم راضی هستند و تمایل به ادامه آن دارند.

دیدگاه تان را بنویسید