این رمان‌نویس باعث ماندن کلوپ در لیورپول شد

یورگن کلوپ روز گذشته عنوان کرد که همسرش از او خواسته در این تیم بماند و او هم خواسته او را پذیرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ همسر یورگن کلوپ مهم‌ترین عامل ماندن این مربی آلمانی در لیورپول بود. او در ویدیویی کوتاه گفت که به عنوان یک همسر خوب این خواسته را پذیرفته است.

پس از شش سال و نیم اقامت در مرسی ساید، به نظر می رسد این زوج متاهل در آن منطقه مستقر شده و به زندگی در آنجا عادت کرده اند. در حالی که کلوپ از زمان ورودش به این باشگاه به یکی از مشهورترین مربیان فوتبال جهان تبدیل شده است، کمتر درباره همسر او صحبت شده است اما حالا سایت معتبر گل نکات جالبی را در این باره منتشر کرده است.

اولا ساندروک کیست؟ اولا قبلا به عنوان معلم کار می‌کرد اما اکنون یک رمان نویس شده است.او کتابی برای کودکان نوشت درباره پسری که فوتبال را جادویی پیدا می کند که او را به بازیکنی خارق العاده تبدیل می کند.

او همچنین به عنوان یک فرد خیر شهرت دارد که به دلیل فعالیت های بشردوستانه و ازدواج با کلوپ، که سابقاً هدایت بروسیا دورتموند را بر عهده داشت، به او لقب "بانوی اول بوندسلیگا" را دادند.

یورگن کلوپ و همسرش

گفتنی است کلوپ از همسرش به عنوان اولین دلیل تصمیم خود برای تمدید با لیورپول تا سال 2026 یاد کرد.  کلوپ در ویدئویی که از حساب توییتر باشگاه منتشر شد، گفت: "دو سال دیگر می مانم... چرا؟ حالا سوال اینجاست. چون اولا میخواد بمونه! به عنوان یک شوهر خوب وقتی زنت میخواد بمونه چیکار میکنی؟تو بمون."

کلوپ چگونه با همسرش آشنا شد؟  کلوپ و اولا زمانی با هم آشنا شدند که او به عنوان پیشخدمت در یک کافی شاپ در مونیخ در طول جشنواره اکتبر کار می کرد. این زوج سپس در دسامبر 2005 ازدواج کردند.

دیدگاه تان را بنویسید