آزمون از مصدومیت ستاره لورکوزن استفاده می کند؟

با مصدومیت کریم بالعربی، سردار آزمون فرصت بزرگی برای درخشیدن در ترکیب تیم باشگاهی خود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ با مصدومیت بالعربی، سرمربی لورکوزن حساب بیشتری روی سردار آزمون باز خواهد کرد که در بازی اخیر تیمش یک گل و پاس گل را ثبت کرد.

کریم بالعربی مهاجم مصدوم تیم فوتبال بایر لورکوزن تا پایان فصل نمی‌تواند به میادین برگردد. بلعربی که کمی بیش از ۲ هفته پیش در بازی مقابل بوخوم دچار پارگی عضله ران شد، در این فصل دیگر برای این تیم بازی نخواهد کرد.

در واقع کادرفنی بایرلورکوزن هنوز کمی امید به بازگشت بلعربی در این فصل داشت، اما جراردو سیوان، سرمربی این تیم روز گذشته گفت: کریم هنوز آماده نیست. مصدومیت او عضلانی است که خطر عود کردن و بدتر شدن مصدومیت بسیار زیاد است. او ۲ بار از ناحیه همان عضله مصدوم شده بود. فکر نمی‌کنم او در این فصل برگردد. ریسک کردن منطقی نیست.

این سایت در پایان می‌نویسد، با غیبت بلعربی سیوان قطعا بازیکن هجومی دیگری در بازی‌های پایانی فصل نخواهد داشت. سردار آزمون و پائولینیو می‌توانند از این غیبت‌ها در خط حمله بهره ببرند.

گفتنی است سردار آزمون با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در چند بازی آخر به ترکیب اصلی بایرلورکوزن راه پیدا کرده است، او در دیدار مقابل گروترفورث اولین گل خود را برای این تیم را به ثمر رساند.

 

دیدگاه تان را بنویسید