نظر گلزن فینال جام جهانی درباره تیم ملی: ایران در قطر کار آسانی ندارد

گلزن فینال جام جهانی 1990 درباره شرایط تیم ملی ایران گفت: تیم ملی در قطر کار آسانی ندارد اما همیشه موقعیتی برای صعود وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، آندریاس برمه که یکی از بهترین مدافعان چپ تاریخ فوتبال به شمار می‌رود و با گل او بود که آلمانی‌ها توانستند جام جهانی 1990 را بالای سر ببرند، این روزها در ایران به سر می‌برد.

ورزش سه نوشت: آندریاس برمه در واکنش به اولین سوال که چه سرنوشتی را برای ایران در جام جهانی 2022 قطر پیش بینی می‌کند، عنوان کرد:« انگلیس و آمریکا تیم‌های قدرتمندی هستند و کار ایران برای صعود آسان نیست، اما همیشه موقعیتی برای صعود وجود دارد. البته اصلا کار آسانی پیش روی ایران نیست.» 

او سپس در واکنش به این سوال که شرایط آلمان را در جام جهانی قطر با هانسی فلیک چطور می‌‎بیند، اضافه کرد:« آلمان در گروه سختی قرار دارد، چون بازی کردن مقابل اسپانیا سخت است و البته بازی کردن مقابل ژاپن هم آسان نیست. باید ببینیم اول در مرحله گروهی چه اتفاقاتی برای آلمان رخ خواهد داد.»

مدافع چپ سابق تیم ملی فوتبال آلمان و باشگاه اینترمیلان در واکنش به این سوال که چه تیم‌هایی را شانس قهرمانی در قطر می‌داند، توضیح داد:« معمولا تیم‌هایی مثل فرانسه، برزیل و اسپانیا می‌توانند شانس قهرمانی داشته باشند.»

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید