کنایه فغانی به مجیدی بعد از حمله به خسروی + عکس

علیرضا فغانی بعد از اظهارات تند و تیز مجیدی علیه برادرزنش و یک کارشناس داوری، پست کنایه آمیزی علیه مجیدی منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ علیرضا فغانی بعد از حمله مجیدی به امیر عرب براقی (که برادر زن فغانی است) و علی خسروی، پیشکسوت فوتبال، نسبت به این مسئله واکنش نشان داد و از خسروی حمایت کرد.

با اعلام امیر عرب براقی به عنوان داور دیدار حساس استقلال – نساجی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از سوی فدراسیون فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا نماینده خود را به تهران فرستاد تا عملکرد این داور جوان را برای ورود دوباره به لیست الیت زیر نظر بگیرد. مسابقه ای که در نهایت با نتیجه 5-4 به سود نساجی در ضربات پنالتی خاتمه یافت و در پایان بازی فرهاد مجیدی حمله شدیدی به داور داشت. او که در جریان بازی به توپی که به تیرک دروازه برخورد کرد اعتراض داشت گفت اگر گل آرمان رمضانی درست نباشد مربیگری را کنار می گذارد که به نظر می رسد این حرف در لحظاتی زده شد که ضربان قلبش بالا و از نتیجه به دست آمده ناراحت بود و اگر تصاویر را به دقت می دید چنین اظهار نظری نمی کرد. در تصاویر آهسته تلویزیونی مشخص است توپی که به تیر دروازه نساجی خورده مترها دورتر از خط فرود می آید و از سویی آرمان رمضانی پیش از اینکه به توپ برسد و ضربه سر بزند با دو دست امیر مهدی جانملکی را هل می دهد و این مدافع جوان بدون اینکه روی توپ تاثیر بگذارد روی دروازه بان تیمشان خراب می شد و اجازه نمی دهد علیرضا حقیقی هم روی توپ تاثیر بگذارد.

به نظر می رسد داوری این بازی و شکست استقلال در برابر نساجی موجب تقابل دوباره علیرضا فغانی و فرهاد مجیدی شده است و گویی قرار نیست جنگ این دو پایانی داشته باشد.فرهاد مجیدی در پایان این بازی علاوه بر انتقاد از داوری به یک کارشناس داوری حمله کرد و حتی لفظ بدی در مورد او بکار برد؛ کارشناس شتیل بگیر. فرهاد مجیدی گفت:«  زمانی که ما در دهه ۸۰ بازی می‌کردیم، داوری که باج گرفت و محروم شد، ارتقا درجه پیدا می‌کند و می‌آید در تلویزیون نظر کارشناسی می‌دهد! نمی‌دانم با چه رویی این کار را انجام می‌هد!»

بعد از این اظهار نظر علی خسروی در دفاع از خود مصاحبه کرد و گفت اگر منظور فرهاد مجیدی من هستم که ... حالا استوری های علی خسروی پر شده است از حمایت هایی که داوران از او داشته اند. استوری هایی که طبیعتا علیه فرهاد مجیدی است. علی خسروی یکی از اعضای کمیته داوران به حساب می آید و بر اساس توافق بعمل آمده میان کمیته داوران و برنامه فوتبال برتر در این برنامه کارشناسی داوری انجام می دهد.

با توجه به حمایت های صورت گرفته از علی خسروی از سوی جامعه داوری حالا باید گفت منظور فرهاد مجیدی، علی خسروی بوده است تا جایی که علیرضا فغانی هم در جهت حمایت از عضو کمیته داوران پست گذاشت و نوشت: زبان معمار است و حرف خشت خام، مبادا کج بچینی دیوار سخن، که فرو می ریزد بنای شخصیت را ... علیرضا فغانی در کنار این شعر هم نوشت: رویدادهایی تو فوتبال دیدی که خیلی ها تو رویاشون هم ندیدند.

WhatsApp+Image+2022-04-13+at+12.38.28+PM

علیرضا فغانی در دوران داوری در فوتبال ایران و بهتر است بگوییم در دورانی که فرهاد مجیدی با پیراهن استقلال در لیگ برتر بازی می کرد رابطه خوبی با این بازیکن نداشت و بارها و بارها او را با کارت زرد و قرمز مواجه کرد! جالب اینکه هر بار علیرضا فغانی داور بازی استقلال می شد فرهاد مجیدی به قضاوت او اعتراض می کرد و علیرضا فغانی هم کارت زرد یا قرمز به او نشان می داد. جنگ آنها از زمین اینروزها به فضای مجازی کشیده شده و شاید فرهاد مجیدی به حمایت علیرضا فغانی از علی خسروی واکنش نشان دهد. آنچه که مسلم است این جنگ هنوز برقرار است.

دیدگاه تان را بنویسید