آزمون و طارمی انگلیس را به دردسر می‌اندازند

تیم ملی ایران در جام جهانی، امید زیادی به دو ستاره خط حمله خود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ یک رسانه انگلیسی با بررسی هم گروهی ایران و انگلیس در جام جهانی قطر، دو ستاره خط حمله ایران را اسلحه اصلی اسکوچیچ خواند.

وب سایت انگلیسی planetsport در تیتر خود نوشت: آزمون و طارمی انگلیس را به دردسر می‌اندازند.

این رسانه با تیتر "بازیکنانی که می توانند انگلیس را در مرحله گروهی جام جهانی 2022 به دردسر بیندازند: پولیسیچ، بیل، آزمون..." این مطلب را آغاز کرده و نوشته است: مأموریت نخست سه شیرها در قطر، اولین دیدار جام جهانی با ایران در روز افتتاحیه مسابقات در استادیوم بین المللی خلیفه است. ایرانی‌ها که در رده 21 جهان قرار دارند، استعدادهای هیجان‌انگیزی در چندین زمینه کلیدی دارند و مشتاق خواهند بود مسابقات خود را با یک پیروزی غیرمنتظره آغاز کنند.

مرد اصلی ایران در جام جهانی، سردار آزمون مهاجم بایرلورکوزن خواهد بود. این بازیکن 27 ساله در ژانویه پس از به ثمر رساندن 62 گل در 104 بازی برای تیم روس زنیت سن پترزبورگ، از این تیم به آلمان نقل مکان کرد و به عنوان بهترین بازیکن فصل 2020/21 روسیه انتخاب شد. او با 6 گل رکورددار بیشترین گل زده یک ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا است و در کنار گل های داخلی خود، 40 گل در 62 بازی برای کشورش نیز به ثمر رسانده است.

علاوه بر این، یکی دیگر از بازیکنان خط حمله ایران که ممکن است نقش مهمی داشته باشد مهدی طارمی مهاجم پورتو است. او پس از گذراندن 9 سال اول دوران بزرگسالی خود با چهار باشگاه مختلف در سرزمین مادری خود به پرتغال رفت تا به ریو آوه بپیوندد و پس از یک فصل با پورتو قرارداد امضا کرد. او پس از اینکه دروازه چلسی را در آوریل 2021 با یک ضربه آکروباتیک باز کرد، نامزد دریافت جایزه پوشکاش شد و در مجموع 41 گل در 87 بازی برای دراگوها به ثمر رسانده است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید