عیسی آل کثیر جواب علی کریمی را داد؛ جلال حسینی قاطی درگیری ها نشد!

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی در مورد رقابت این تیم و استقلال گفت که سرخپوشان برای قهرمانی در پایان فصل تلاش می‌کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در بازی مقابل تراکتور موفق به گلزنی شد، اظهار داشت: خدا را شکر با تلاش بچه‌ها و کادرمان توانستیم بازی را ببریم. بازی خیلی سختی بود و به هواداران تبریک می‌گویم.

وی درباره اینکه علی کریمی هم هفته گذشته توصیه کرده بود آل‌کثیر بهتر است در جریان بازی گل بزند تا به روند گلزنی برگردد و گویا به توصیه او عمل کرده است، گفت: علی کریمی اسطوره ماست.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که دو هفته پیش مشاجره‌ای برای زدن پنالتی با مهدی ترابی داشت و در شادی گل نیز شرکت نکرده بود، درباره دلداری دادن به این بازیکن پس از خراب کردن پنالتی خاطرنشان کرد: پیش می‌آید. هر بازیکنی حتی روبرتو باجو پنالتی خراب کرد.

آل‌کثیر همچنین درباره رقابت تنگاتنگ با استقلال برای قهرمانی نیم‌فصل و فاصله یک امتیازی با این تیم در جدول، گفت: هنوز نیم‌فصل تمام نشده است و ما هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که در پایان فصل قهرمان شویم.

حسینی: به دعوای باشگاه‌ها توجه نمی‌کنیم

سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس پس از این بازی اظهار کرد: بازی سختی بود. شرایط جدول طوری بود که رقابت سخت است. ما امروز خوب بازی کردیم و توانستیم نتیجه خوبی بگیریم.

او درباره این که مقابل تراکتور غافل‌گیر شدند، گفت: تراکتور همیشه تراکتو راست و ما باید آمادگی همه چیز را داشته باشیم. ما موقعیت‌های خوبی داشتیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که می‌توانند قهرمان نیم فصل شوند، بیان کرد: بازی به بازی پیش می‌رویم. بازی بعدی با شهر خودرو است و امیدوارم سه امتیاز بازی را بگیریم.

حسینی در پایان درباره دعوای باشگاه‌ها بر سر گرفتن نتیجه در خارج از زمین توضیح داد: ما زیاد به این مسائل فکر نمی‌کنیم. وظیفه بازیکنان این است که کار خودشان را انجام دهند. این درگیری‌ها همیشه وجود دارد.

نعمتی: امیدوارم قبل از پایان نیم‌فصل به صدر جدول برگردیم

سیامک نعمتی زننده گل برتری سرخپوشان مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: هفته‌های قبل گفته بودم که برای رسیدن به بالای جدول بازی به بازی پیش می‌رویم و ان‌شاءالله بازی بعدی را نیز ببریم و قبل از پایان نیم‌فصل در صدر جدول قرار بگیریم.

وی با اشاره به عملکرد تیم ترکتورسازی تبریز گفت: تراکتور تیم خیلی خوبی بود  و بازی سنگینی داشتیم، اما توانستیم با زحمات بچه‌ها و کادر فنی این سه امتیاز را تقدیم هوادارن کنیم، سه امتیازی که برای ما خیلی مهم بود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره زدن یک گل و گرفتن یک پنالتی در این بازی گفت: گل که به خاطر پاس قشنگ میلاد سرلک بود که توانستم توپ را تبدیل به گل کنم و زحمت همه بچه‌ها را به ثمر بنشانم. پنالتی نیز فدای سر مهدی ترابی که گل‌های زیادی برای ما زده است. ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی باز هم گل می‌زند.

نعمتی در مورد پست مشترک بازیکنان پرسپولیس در حمایت از صدری گفت: صدری در بدترین شرایط و مشکلات توانست پرسپولیس را به جایگاه خود برساند. فکر می‌کنم صدری با بودن در پرسپولیس بهتر بتواند عمل کند، اما هر تصمیمی بگیرند وظیفه ما بازیکنان این است که وسط زمین بازی کنیم، اما باز هم می‌گویم صدری می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

وی راجع به اینکه صدری در این خصوص با بازیکنان صحبتی نکرده است، گفت: این مسائل به بازیکنان ربطی ندارد.

دیدگاه تان را بنویسید