بازدید رییس کمیته ملی المپیک از دانشکده تربیت بدنی عراق

در ادامه حضور رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در عراق و بازدید از اماکن مختلف ورزشی این کشور،صبح امروز دکتر صالحی امیری از دانشکده تربیت بدنی عراق بازدید و با مسئولان آن دیدار و گفتگو کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پس از حضور رئیس کمیته ملی المپیک  کشورمان و هیات همراه در کشور عراق  جهت امضا تفاهمنامه همکاری ورزشی بین دو کشور دکتر سید رضا صالحی امیری صبح امروز از دانشکده تربیت بدنی این کشور بازدید و با مسئولان آن دیدار و گفتکو کرد.

در این بازدید و دیدار با مسئولین دانشکده تربیت بدنی عراق،مقرر شد در راستای امضای تفاهمنامه همکاری ورزشی کمیته های ملی المپیک دو کشور ، دانشکده های تربیت بدنی طرفین نیز همکاری خوبی در زمینه های مختلفی همچون تبادل مربی،کارشناس، برگزاری اردو های مشترک و دوره های مختلف آموزشی داشته باشند.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان طی این دیدار ضمن اشاره به جایگاه ارزشمند دانشکده های تربیت  بدنی ایران و حضور پیشکسوتان،قهرمانان و اساتید نخبه در آن از رئیس دانشکده تربیت بدنی عراق دعوت بعمل آورد تا طی سفر به تهران با مسئولین  تربیت بدنی دانشکدهای مختلف کشورمان جهت همکاری و تبادل تجارب دیدارهایی داشته باشد که این پیشنهاد  مورد استقبال مسئولین دانشکده تربت بدنی عراق قرار گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید