انتقاد شدید محمد صلاح از کی روش؛ او مربی شکست خورده است/ باید برکنار شود

ستاره سابق الزمالک مصر به شدت از کی روش انتقاد کرد و خواهان برکناری اش شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی فوتبال مصر تحت هدایت کارلوس کی روش در تورنمنت جام کشورهای عربی نتوانست نتایج خوبی را بگیرد و در نهایت فراعنه با قرار گرفتن در رده چهارم این مسابقات را به پایان بردند.

موج انتقادات شدید از مرد پرتغالی آغاز شده است. محمد صلاح ستاره سابق باشگاه الزمالک کی روش را به باد انتقاد گرفت و او را یک مربی شکست خورده و ناکام معرفی کرد.

صلاح در مصاحبه تلویزیونی برنامه «حضرة المواطن»، گفت: کارلوس کی روش از خواسته ملت مصر سرپیچی می کند. او بسیاری از بازیکنان آماده را با لجبازی نیمکت نشین می کند و به جای آنها بازیکنان ذخیره را به میدان می فرستد.

وی افزود: انتقادهای مکرر او از داوری ها نشان از ضعف اوست. کی روش یک مربی شکست خورده و ناکام است. السیسی رئیس جمهور کشور با حضور مربی خارجی در تیم ملی مخالف بود و ما باید به حرف های او گوش کنیم. زمان برکناری کی روش فرا رسیده و باید به یک مربی داخلی اعتماد کنیم.

پیشکسوت مصر در ادامه از نلو وینگالا سرمربی اسبق پرسپولیس و مدیر فنی فدراسیون مصر نیز انتقاد کرد و گفت: به نظرم وینگادا جایگاهی در فدراسیون مصر ندارد و او شایسته این پست نیست. محمود سعد باید جانشین وینگادا باشد.

14000929000124_Test_NewPhotoFree

دیدگاه تان را بنویسید