واکنش سخنگوی فدراسیون

طوفان در اردوی تیم ملی با حمله به فدراسیون فوتبال؛ یک سال است لباس کهنه می پوشیم!+ عکس

بازیکنان تیم ملی فوتبال بعد از پیروزی مقابل لبنان در اقدامی مشترک به عملکرد فدراسیون فوتبال انتقاد کردند و پست اینستاگرامی منتشر کدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بازیکنان تیم ملی ایران در پایان دیدار مقابل تیم لبنان با انتشار پستی مشترک به وضعیت کنونی تیم ملی اعتراض کردند که متن آن به شرح زیر است:

ما بازیکنان تیم ملی با همه توان و غیرت ایرانی و با حمایت شما مردم شریف ایران در دور رفت بدون شکست صدرنشین شدیم. لازم است به اطلاع مردم برسد که تیم ملی با چه مشکلات عجیبی روبرو است که به هیچ وجه در شان نام کشورمان نیست. در تدارکات و پشتیبانی، در حد یک تیم باشگاهی هم حمایت نمی‌شویم.

یکسال است لباسهای کهنه را می‌پوشیم و هر بار پس از شستشو دوباره باید بپوشیم. در همین سفر لبنان با مشکلات زیادی از جمله زمین تمرین مواجه شدیم اما اعتراض مناسبی از طرف مسئولین فدراسیون صورت نگرفت. بازیکنان تیم ملی برخلاف وعده‌ها و با گذشت چندین ماه، هنوز پاداش‌های خود را دریافت نکرده‌اند.

از صعود در بحرین به بعد، دیگر خبری از مسئولین ورزش کشور نبوده. بردهای ما برایشان عادی شده و به جای اینکه بیشتر حمایت کنند، بطور کلی فراموش مان کرده‌اند. این وضعیت اصلا مناسب تیمی نیست که در صدر رنکینگ آسیاست و مهیای حضور در جام جهانی می‌شود.

 

photo_2021-11-11_18-55-22

 

حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص سفر تیم ملی به عمان اظهار داشت: تیم ملی فردا ساعت 12 ظهر به وقت تهران راهی اردن خواهد شد تا برای بازی با سوریه آماده شود.

وی در خصوص میزبانی کشور لبنان گفت: اتفاقاتی که رخ داد قابل توجه بود. اگر اشتباه نکنم این تیم 6 سال در کشور خود نباخته بود و ما هم نیاز داشتیم این بازی را ببریم. اگر امتیاز از دست می‌دادیم لبنان مدعی می‌شود و از طرف دیگر کره جنوبی صدرنشینی ما را به خطر می‌انداخت.

سخنگوی فدراسیون فوتبال که با شبکه خبر صحبت می کرد در خصوص پست مشترک بازیکنان تیم ملی در اعتراض به تدارکات برای تیم ملی عنوان کرد: هر چیزی که از جانب بازیکنان تیم ملی مطرح شده قابل توجه است. پیش تر هم اشاره کردیم تیم ملی نیاز به حمایت دارد و امیدواریم همه در کنار فدراسیون قرار بگیرند. تیم ملی متعلق به همه مردم ایران است و ما هم تلاش می‌کنیم شرایط را برای موفقیت فراهم کنیم.عزیزی خادم در تلاش است که مشکلات را بر طرف کند. باز هم از همه دوستان خواهش می‌کنم همین امروز کنار تیم ملی باشند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید