تایید کلاهی که در قرارداد ویلموتس سر ایران رفت!+ عکس

جزئیات دستمزد مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی ایران در باشگاه کازابلانکا مراکش اعلام شد که تفاوت فاحشی و عجیبی با آن چیزی دارد که در ایران دریافت می کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی بلژیک دو سال پیش به عنوان جانشین کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی کشورمان نشست.

مدت مربیگری مرد بلژیکی در ایران بیش از 6 ماه طول نکشید. ویلموتس به دلیل عدم دریافت مطالباش قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرد و خواهان دریافت مبلغ قراردادش به صورت کامل شد.

دستمزد سالیانه ویلموتس حدود 2 میلیون و 250 هزار یورو بود. فیفا فدراسیون ایران را به پرداخت 6 میلیون یورو غرامت به مربی بلژیکی محکوم کرد تا یک پرونده سنگین و بی سابقه در فوتبال ایران شکل بگیرد.

البته فدراسیون ایران علیه این حکم فیفا به دادگاه CAS  شکایت کرد و بزودی حکم این دادگاه ابلاغ خواهد شد. هر چند که دادگاه عالی ورزش 7 بار است که جلسه نهایی را به تعویق انداخته است.  ویلموتس روز گذشته بعد از 2 سال بیکاری در نهایت هدایت تیم راجا کازابلانکا مراکش را برعهده گرفت.

نکته قابل توجه جزئیات دستمزد ویلموتس در باشگاه مراکشی است که تفاوت فاحشی با دستمزد سالیانه اش روی نیمکت تیم ملی ایران دارد.

آدانسی فدریک خبرنگار آفریقایی درباره جزئیات دستمزد مربی بلژیکی در باشگاه مراکشی، نوشت: مارک ویلموتس 52 ساله ماهیانه 40 هزار یورو از باشگاه کازابلانکا مراکش دریافت خواهد کرد.

دستمزد سالیانه سرمربی سابق ایران در منصب جدید سالیانه 480 هزار یورو است اما نکته اینجاست که تفاوت فاحشی نسبت به دستمزد سالیانه 2 میلیون و 250 هزار یورویی اش در روی نیمکت تیم ملی ایران دارد. مربی بلژیکی مبلغی حدود یک میلیون و 700 هزار یورو از دستمزدش در ایران مبلغ بیشتری دریافت کرده است.

 

14000819000408_Test_NewPhotoFree

دیدگاه تان را بنویسید