صحبت جالب اما حاشیه ای علیرضا حقیقی بعد از بازی مقابل پرسپولیس

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی گفت: پرسپولیس خانه اول و نساجی هم خانه دوم من است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علیرضا حقیقی پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال نساجی مقابل پرسپولیس درمورد این مسابقه اظهار داشت: با وجود اینکه بازیکنان جوان زیادی داشتیم و برخی از آنها برای نخستین بار در ورزشگاه آزادی بازی می‌کردند، اما خیلی خوب بازی کردیم. هفته گذشته چمن ورزشگاه ما شرایط خوبی نداشت و این موضوع یک معظل بزرگ است.

وی ادامه داد: مهم 3 امتیاز بازی بود که نتوانستیم کسب کنیم. حتی یک امتیاز مسابقه را هم که به نظرم لیاقتش را داشتیم کسب نکردیم. هنوز هفته دوم هستیم و راه طولانی درپیش داریم. می‌توانیم در هفته‌های آینده این نتایج را جبران کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی درمورد رویارویی با تیم محبوبش، گفت: پرسپولیس خانه اول و نساجی خانه دوم من است. به هر حال این بازی‌ها برای من جایگاه خاصی دارد. به پرسپولیس تبریک می‌گویم، اما ما باید به فکر جبران این امتیازها در هفته‌های آینده باشیم.

بازیکن نساجی: مقابل پرسپولیس حق مان باخت نبود

امیرمهدی جانملکی پس از شکست نساجی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی سختی بود، آنها تیم بزرگی هستند و ما هم تمام تلاش مان را کردند. تیم دست و پا بسته ای نبودیم و موقعیت هایی را ایجاد کردیم.

وی در مورد نتیجه گفت: نتیجه آنطور که باید و شاید پیش نرفت و حق مان باخت نبود. امیدوارم بازی بعدی جبران کرده و دل هواداران مان را شاد کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید