اقدام جالب یامگا پس از برخورد با هافبک ذوب آهن

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: یامگا بعد از بازی در اینستاگرام به من پیغام داد و عذرخواهی کرد. کار این بازیکن برای من خیلی ارزش داشت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سجاد جعفری درباره صحنه‌ای که منجر به مصدومیتش در دیدار ذوب‌آهن - استقلال شد، گفت: من زودتر از یامگا به توپ رسیدم و فکر نمی‌کردم بعد از اینکه توپ را بزنم این بازیکن به من برخورد کند که متأسفانه برخورد کرد و از ناحیه پیشانی آسیب جدی دیدم که در مجموع پیشانی‌ام 30 بخیه خورد. حالا قرار است عکس هم بگیرم تا ببینم شرایطم برای بازی بعدی چگونه است. خدا را شکر فعلاً مشکلی ندارم.

تسنیم نوشت؛ هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که آیا مهاجم خارجی تیم فوتبال استقلال بعد از بازی با او صحبتی داشته است، خاطر نشان کرد: یامگا بعد از بازی در اینستاگرام به من پیغام داد و عذرخواهی کرد. کار این بازیکن برای من خیلی ارزش داشت.

وی همچنین با ابراز تأسف از شکست تیمش برابر استقلال اظهار داشت: من خلاصه بازی را دیدم و معتقدم که می‌توانستیم شکست نخوریم، ولی انگار روز ذوب‌آهن نبود. مطمئن باشید این باخت را در بازی‌های بعد جبران خواهیم کرد.

 

  • Eghbal kavousi ارسالی در

    این بازیکن حرفه ای است و حرفه ای هم فکر می کند و مهمتراز همه اینکه نشان داد موقعیت شناس و چهارچو.بشناس است فرصت را از دست نمیدهد چیزی که بین بازیکنان ما کم پیدا میشود استقلال یک بازیساز کم دارد تا او را بیشتر در موقعیت گل قرار بدهد

دیدگاه تان را بنویسید