درخواست مدافع اسبق کره جنوبی از بازیکنان این تیم برای بازی با ایران

مدافع تیم ملی فوتبال کره جنوبی می‌گوید این تیم باید برای جوانان و نوجوانان کُره‌ای هم که شده است طلسم شکست ناپذیری ایران در ورزشگاه آزادی را بشکند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی فردا سه شنبه در چارچوب مرحله سوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با هم دیدار می‌کنند. این مسابقه از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

کره جنوبی روز گذشته نخستین تمرین خود را در تهران برگزار کرد و امروز هم یک جلسه تمرینی دیگر را پشت سر می‌گذارد تا آماده رویارویی با ایران شود.

کره تاکنون در ورزشگاه آزادی موفق به شکست ایران نشده است و این موضوع یکی از انگیزه‌های تیم ملی این کشور برای شکست دادن ایران است.

«کیم یونگ-گوون» مدافع تیم ملی فوتبال کره جنوبی که سابقه رویارویی با ایران در ورزشگاه آزادی را دارد، گفت: درست است که بازی در این ورزشگاه سخت است و آب و هوا و شرایط دیگر تغییر می‌کند.

کیم افزود: به تنها چیزی که مقابل ایران فکر می‌کنیم کسب سه امتیاز است. روی برد و آماده سازی تمرکز می‌کنیم.

این مدافع تیم ملی کره جنوبی با اشاره به طلسم شکست ناپذیری ایران در ورزشگاه آزادی مقابل کره، یادآور شد: اخیراً هیچ بردی مقابل ایران نداشتیم. باید این طلسم و بدشانسی را برای نوجوانان و جوانانی که در آینده به ایران سفر می‌کنند، بشکنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید