نتایج لژیونرهای ایرانی

سردار هم راه طارمی را رفت؛ آزمون اخراج شد/ توقف بوایستا با بیرانوند+ عکس و ویدیو

نخستین شکست تیم زنیت سن‌پترزبورگ در فصل جاری لیگ برتر روسیه در شب اخراج سردار آزمون ثبت شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در هفته دهم لیگ برتر روسیه امروز (یکشنبه) تیم زنیت سن‌پترزبورگ میزبان سوچی بود و در پایان شکست 2 بر یک را پذیرا شد. این نخستین شکست زنیت در فصل جاری بود. تک گل زنیت را آرتم جیوبا در دقیقه 45 زد. کاسیرا (67) و ترکوف (71) برای سوچی گل زدند. سردار آزمون در دقیقه 42 این بازی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد و زنیت 10 نفره به بازی ادامه داد. ستاره ایرانی به دلیل خطای خشن و پس از بازبینی صحنه با کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج شد. تیم زنیت با وجود این شکست خانگی با 23 امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه است.

زنیت

زنیت

زنیت

شب گذشته مهدی طارمی، دیگر مهاجم ایرانی شاغل در پورتو پرتغال هم در اواخر بازی تیمش به علت دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

تساوی بواویشتا در خانه براگا در حضور ۹۰ دقیقه‌ای بیرانوند

در ادامه بازی‌های هفته هشتم لیگ برتر پرتغال، شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال بواویشتا که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی کشورمان را در اختیار دارد، میهمان تیم براگا بود و این بازی را با تساوی 2-2 به پایان رساند. در این بازی دروازه بیرانوند که در ترکیب اصلی قرار داشت، دو بار در دقایق 25 و 52 به ترتیب توسط لوری مدیروس و ریکاردو هورتا باز شد. این در حالی بود که گل اول مسابقه را بواویشتا در دقیقه 12 به وسیله پتار موسی زده بود. براگا تا یک دقیقه مانده به پایان، برنده مسابقه بود، اما گل دقیقه 89 یوسوفا انجیه بازی را به تساوی کشاند. با این نتیجه تیم بواویشتا 10 امتیازی شد و به رده هشتم جدول صعود کرد.

پیروزی زوریا با پاس گل صیادمنش

در چارچوب هفته دهم لیگ برتر اوکراین امروز (یکشنبه) تیم زوریا لوهانسک با 2 گل دنسا را از پیش‌رو برداشت و با 20 امتیاز به رده پنجم جدول صعود کرد. بولستا در دقیقه  19گل نخست این بازی را روی پاس اللهیار صیادمنش به ثمر رساند. گل دوم زوریا نیز در دقیقه 70 توسط گروموف حاصل شد.

اللهیار صیادمنش/ زوریا

اللهیار صیادمنش در ثانیه‌های پایانی این بازی تعویض شد. شهاب زاهدی دیگر بازیکن ایرانی زوریا لوهانسک نیز از دقیقه 76 در ترکیب این تیم قرار گرفت.

پیروزی آاِک با پاس گل میلاد محمدی

در چارچوب هفته پنجم سوپرلیگ یونان امروز (یکشنبه) تیم آاِک در خانه پانتولیکوس 3 بر یک پیروز شد. گارسیا (13)، ورانجس (26) و زوبر (83) برای آاِک گل زدند. تک گل میزبان هم در دقیقه 58 به دست آمد. گل نخست آاِک روی پاس میلاد محمدی حاصل شد. میلاد محمدی در ترکیب اصلی آاِک بازی کرد. کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی نیز از دقیقه 76 برای این تیم وارد زمین شدند.

آاک آتن

تیم آاِک با 10 امتیاز رتبه سوم جدول سوپرلیگ یونان را در اختیار دارد.

شکست فاینورد برابر حریف ۹ نفره در حضور جهانبخش

امروز (یکشنبه) دیدار تیم‌های ویتسه و فاینورد با پیروزی 2 بر یک ویتسه میزبان پایان یافت. لوئیس اوپندا (6 و46) هر دو گل ویتسه را به ثمر رساند. برای فاینود نیز گوس تیل در دقیقه 29 گل زد. دو بازیکن ویتسه در دقایق 7+90 و 12+90 با دریافت کارت قرمز اخراج شدند. علیرضا جهانبخش در این مسابقه در ترکیب اصلی فاینورد حضور داشت.

فاینورد - علیرضا جهانبخش

تیم فاینورد با اندوخته 15 امتیازی رتبه چهارم جدول اردویژه هلند را در اختیار دارد.

پیروزی پورتیموننزه مقابل بنفیکا در شب نیمکت نشینی نیازمند

در ادامه هفته هشتم رقابت های لیگ فوتبال پرتغال، بنفیکا صدرنشین مقتدر لیگ این کشور که با اقتدار و با 7 برد متوالی در صدر قرار دارد و هفته گذشته بارسلونا را با 3 گل در لیگ قهرمانان تحقیر کرده بود در ورزشگاه خانگی خود میزبان پورتیموننزه و یاران پیام نیازمند بود و با یک گل شکست خورد. تک گل بازی را پوسینولو در دقیقه 66 به ثمر رساند. در این بازی پیام نیازمند بازیکن ایرانی در میدان حضور نداشت و بر روی نیمکت قرار گرفت. پورتیموننزه با این برد با 14 امتیاز پنجم است. بنفیکا هم با 21 امتیاز در صدر قرار دارد.

دیدگاه تان را بنویسید