داور بازی پرحاشیه قاضی ایران و امارات شد

کریس بیث داور دیدار تیم های ملی ایران و امارات شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم های ملی فوتبال ایران و امارات در مرحله سوم از رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، در استادیوم زعبیل شهر دبی به مصاف هم می روند. کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی داوران این دیدار حساس را اعلام کرد که تیم قضاوت کننده این بازی از کشور استرالیا خواهند بود و اتفاقا چهره آنها برای علاقه مندان به فوتبال ایران نیز آشناست.

کریستوفر جیمز بیث ملقب به کریس بیث داور استرالیایی است که با همکاری دو هموطن خود به نام های آنتون شتینین و جورج لاکریندیز قضاوت این دیدار حساس را برعهده خواهند داشت. همچنین جاناتان باریرو داور چهارم این بازی است و روبرت ایوان نیز داور VAR است که همگی اهل کشور استرالیا هستند. یعقوب محمد از کشور مالزی نیز کمک داور VAR این بازی خواهد بود.

اما این داور استرالیایی برای علاقه مندان به فوتبال در ایران چهره ای آشناست. کریس بیث متولد ۱۹۸۴ است و از سال ۲۰۱۱ به لیست داوران بین المللی فیفا اضافه شد. بیث در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ داور دیدار معروف ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی آن رقابت ها بود. همان دیداری که بازیکنان تیم ملی به هوای اعلام خطا از سوی کریس بیث به سمت این داور هجوم بردند و در ادامه ژاپن از این غفلت نهایت بهره را برد و دروازه ایران را باز کرد و در نهایت با نتیجه 3 بر صفر برنده شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید