آینه دق بارسایی ها فعلا می ماند!

رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که رونالد کومان قطعا بازی با اتلتیکومادرید هم سرمربی بارسلونا است اما به نظر می رسد مذاکرات با گزینه های جانشینی او آغاز شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پس از شکست شب گذشته بارسا برابر بنفیکا، بار دیگر شایعات اخراج رونالد کومان از بارسلونا قوت گرفت. بارسا که دو هفته پیش به بایرن با سه گل در نوکمپ باخته بود نیاز به پیروزی در بازی دیشب داشت ولی سه گل هم از حریف پرتغالی دریافت کرد تا قعرنشین گروهش شود.

ساعتی پس از بازی اعلام شد که بارسلونا تصمیمی عجولانه در مورد کومان نخواهد گرفت ولی سران باشگاه تا 4 بامداد در مورد وضعیت وخیم تیم جلسه داشتند تا به یک جمع بندی نهایی برسند.

بارسلونا شنبه شب در وندا مترپولیتانو به مصاف اتلتیکو خواهد رفت که دیدار بسیار حساسی محسوب می شود. در نهایت مسئولان باشگاه تصمیم به ابقای کومان تا این بازی گرفتند. اسپورت و موندودپورتیوو نوشته اند که کومان تیمش را مهیای بازی با اتلتیکو خواهد کرد هرچند به دلیل محرومیت، روی نیمکت نخواهد بود. بارسا خوشبین است با بازگشت پدری و نیز حضور آنسو فاتی بتواند نتیجه ای مطلوب برابر اتلتیکو کسب کند. 

در صورت شکست و ادامه نتایج منفی، بارسلونا پروسه برکناری کومان و پیدا کردن جانشینی مناسب برای او را جدی تر پیگیری خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید