واکنش سید جلال به قرعه پرسپولیس مقابل الهلال

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الهلال همیشه مثل پرسپولیس تیم قدرتمندی بوده است. امیدوارم برنامه ریزی خوبی برای این بازی داشته باشیم. کار برای همه تیمها سخت است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سید جلال حسینی پس از خروج از باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: در شرایط سختی بازی کردیم که چمن مصنوعی بود، بعد از مدتها تماشاگر وجود داشت اما بچه‌ها کار بزرگی انجام دادند و برد خوبی به دست آوردند و الان با الهلال باید بازی کنیم. الهلال همیشه مثل پرسپولیس تیم قدرتمندی بوده است. امیدوارم برنامه ریزی خوبی برای این بازی داشته باشیم. کار برای همه تیمها سخت است.

وی ادامه داد: با صدری کاری داشتم و یک ذره مشکل مالیاتی داشتم که با کمک او حل شود. همه در حال تلاش هستند. صدری در شرایطی است که تمام تلاشش را می‌کند. متاسفانه پولی که از ای اف سی طلب داشتیم را نمی‌تواند بگیرد. امیدوارم همه به صدری و بقیه کمک کنند تا این مشکلات حل شوند.

سید جلال گفت: بچه‌هایی که اضافه شدند بچه‌های خوبی هستند و تلاششان را می‌کنند. متاسفانه ما بازی رسمی نداریم. بازی تدارکاتی خوب است اما بازیکنان ما از شرایط دور هستند و برای هماهنگی نیاز به زمان دارند.

وی در پایان گفت: مهدیخانی که متاسفانه بعد از آن مصدومیت بد، فکر نکنم به بازی با الهلال برسد. کمال هم الان بود و نیاز داریم او برسد تا همه کنار هم باشیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید