رضایت مربی تراکتور بعد از حذف از آسیا

اظهار نظر جنجالی سرمربی النصر: تراکتور نمی توانست ما را ببرد

مربی تیم فوتبال تراکتور از عملکرد این تیم در مصاف با النصر عربستان راضی است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، حسین خطیبی، مربی تراکتور ایران در نشست خبری پس از دیدار با النصر در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که با شکست یک بر صفر "پرشورها" همراه بود، اظهار کرد: ما تیم جوانی به بازی فرستادیم و ۶، ۷ بازیکن‌مان برای اولین بار در لیگ قهرمانان بازی می‌کردند و عضو تیم امیدمان بودند. آن‌ها به خاطر مشکلاتی که داشتیم، به تیم اصلی آمدند. ما بازی جان‌داری به نمایش گذاشتیم و به غیر از دو فرصتی که به حریف دادیم، اجازه موقعیت‌سازی به آن‌ها ندادیم. بازیکنان ما به خوبی مقابل النصر بازی کردند.

او ادامه داد: تیم النصر از دل مسابقات لیگ عربستان که ۴ هفته از آن گذشته مقابل ما قرار گرفت اما لیگ ما هنوز آغاز نشده است. ما نه بدنسازی کرده بودیم و نه تیم‌مان کامل بود. شرایط بدنی ما نسبت به حریف خوب نبود. با این حال از بازیکنانم راضی هستم و آن‌ها با تمام توان مقابل تیمی که بازیکنان گران‌قیمت و باکیفیتی دارند، بازی کردند. خود آن‌ها انتظار چنین بازی‌ای از ما داشتند.

وی افزود: بازی قابل قبولی انجام دادیم و از بازیکنان‌مان راضی هستیم. ما نفرات کمی داشتیم و بازیکنی به زمین فرستادیم که ۱۸ ساله بود. آن‌ها به خاطر جوانی‌شان نتوانستند به طور کامل وظایفی را که می‌خواستیم انجام دهند. این بازی تجربه خوبی بود و ما می‌توانیم نقاط ضعف‌مان را حل کنیم. باید بازیکنانی به ما اضافه شوند که بتوانیم در لیگ بهتر ظاهر شویم.

مربی تراکتور در پاسخ به این سوال که چرا بهانه‌ نبودن تماشاگران و کمبود بازیکن را برای باخت‌شان می‌آورند؟ توضیح داد: من واقعیت‌ها را گفتم. شما حتما خبر ندارید که پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته است. اگر آمار بگیرید ۱۰ بازیکن خوب ما که در بازی‌های قبلی آسیایی بودند، نیستند. احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، فخرالدینی، خانزاده، عباس‌زاده، بابایی و بازیکنان فیکس‌مان در بازی‌های قبلی در این بازی نبودند. این‌ها بهانه نیست. ما به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی‌مان نتوانستیم بازیکن جذب کنیم.

خطیبی ادامه داد: اگر به لیست ما نگاه کنید ۱۴ بازیکن و ۲ دروازه‌بان داشتیم. ما از نمایش بازیکنان‌مان راضی هستیم و آن‌ها فوق‌العاده بازی کردند. ما جوانانی داشتیم که برای اولین‌بار در چمن بازی می‌کرد و تجربه بازی در بزرگسالان را نداشتند. آن‌ها به دلیل بی‌تجربگی‌شان اشتباهاتی هم داشتند. ما روی نقاط ضعف و قوت النصر کار کرده بودیم و خوب کار کردیم. النصر تیم خوب و قابل احترامی است و به آن‌ها تبریک می‌گوییم. به نظرم ما با این جوانان‌مان امروز برنده بازی شدیم. فوتبال همین است و باید این موضوع را قبول کرد. ما باید برای آینده‌مان برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و بتوانیم مشکلات‌مان را در آینده حل کنیم.

منزس: آنها نمی توانستند ما را ببرند

مانو منزس سرمربی النصر در نشست خبری بعد از بازی، اظهار داشت: اگر در نیمه می توانستیم فرصت هایمان را به گل تبدیل کنیم می توانستیم بازی آسانی داشته باشیم. عدم حضور تماشاگران روی عملکرد تیم تاثیر داشت. ایام فیفا دی روی عملکرد تیم تاثیر گذاشت ولی مهم برد بود که به آن رسیدیم.

وی افزود: بازیکنان همیشه این طور نیست که وقتی بازی خوبی ارائه می دهند در ادامه کاملا سوار بر بازی شوند. برای ما فرقی نمی کند در مرحله بعد با چه تیمی بازی کنیم مهم آمادگی ماست. هواداران می دانند در این مدت ما چه مشکلاتی داشتیم و اطمینان می دهیم در بازی های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی النصر در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید مربی تراکتور معتقد بود آنها شایسته برد بودند، گفت: با تمام احترام به مربی رقیب ولی به نظرم آنها نمی توانستند مقابل ما برنده باشند.

بازیکن النصر: برگزاری بازی‌های باقیمانده لیگ قهرمانان در عربستان به سود ماست

علی الحسن به دنبال پیروزی یک بر صفر النصر برابر تراکتور در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها گفت: بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم، آنهم با وجود غیبت برخی بازیکنان اصلی‌مان. مهمترین چیز در چنین بازی‌هایی صعود است که ما به آن رسیدیم.

 

هافبک تیم النصر افزود: بازی‌های باقیمانده را در عربستان برگزار خواهیم کرد که این به سود ماست. در بازی بعدی قطعاً بهتر خواهیم بود. غیبت برخی بازیکنان در دیدار با تراکتور به دلیل آسیب‌دیدگی یا محرومیت نمی‌توانست روی بازی النصر تأثیر بگذارد. النصر روی نیمکت هم بازیکنان خوبی دارد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید