پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو

پاپی: شاید با تمرکز بیشتر به مدال طلای پارالمپیک می‌رسیدم

پرتابگر مدال‌آور کشورمان در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو گفت که شاید با تمرکز بیشتر می‌توانست به مدال طلای این رقابت‌ها دست پیدا کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ امان‌الله پاپی پس از دستیابی به مدال نقره مسابقات پرتاپ نیزه کلاس ادغامی F56 وF57  بازی‌های پارالمپیک توکیو 2020 اظهارکرد: فکر نمی‌کردم رقیبم (حامد حیدری) اینطور عمل کند. در مسابقات اخیر اصلاً‌ چنین رکوردی را ثبت نکرده بود. من فکر می‌کردم حریف برزیلی رقیب اصلی‌ام باشد، اما در نهایت حیدری بهتر کار کرد و به مدال طلا رسید.

وی در ادامه افزود: امروز خیلی خوب کار کردم و از عملکردم راضی هستم. می‌توانستم رکوردی بالاتر را به ثبت برسانم، اما اینطور نشد. اگر تمرکز بالاتری داشتم شاید می‌توانستم به مدال طلا برسم، اما همانطور که دیدید بارها رکورد جهان و پارالمپیک در مسابقه امروز جابجا شد.

این پرتابگر پارالمپیکی کشورمان با اشاره به تغییر برخی از قوانین برگزاری مسابقات یادآور شد: من از تمام رقبایم جوانتر هستم و این اولین پارالمپیک من بود. اطمینان داشته باشید که در آینده نتایج بهتری خواهم گرفت. شک نکنید که رکوردهای امروز هم به زودی شکسته خواهند شد.

پاپی در خاتمه گفت: واقعاً حیف شد که به مدال طلا نرسیدم. شرمنده مربیانم و خانواده‌ام شدم، البته این حضور و این مدال باعث می‌شود تا شرایط زندگی ورزشی‌ام حرفه‌ای‌تر و بهتر شود تا به موفقیت‌های موردنظرم دست پیدا کنم.

دیدگاه تان را بنویسید