واکنش مسئولان ژاپن به خراب شدن مدال المپیک 2020

سازنده مدال بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفته که هنوز هیچ مشکلی در مدال‌های طلا پیدا نکرده، با این وجود، کمیته سازماندهی المپیک توکیو ممکن است تحقیقات در مورد این موضوع را آغاز کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کمیته سازماندهی بازی‌های المپیک توکیو با رد موضوع کیفیت که خوئینگ مطرح کرد به گلوبال تایمز گفت: مطالبی که در مورد مدال ژیمناست فوق مطرح می‌شود پوشش محافظ آن به جای طلا واقعی است. این پوشش برای محافظت از مدال‌ها در برابر لکه و خراش در نظر گرفته شده است و بر کیفیت خود مدال تأثیر نمی‌گذارد.

تسنیم نوشت؛ مدال‌های اعطا شده در بازی‌های المپیک 2020 توکیو حاوی فلزاتی است که از دستگاه‌های الکترونیکی بازیافتی شهروندان ژاپنی به دست آمده است.

اگر خویینگ به مدال جایگزین نیاز داشته باشد، خیلی خوش شانس است چون کمیته بین‌المللی المپیک تمام طرح‌های مدال بازی‌ها را نگهداری می‌کند و در ازای دریافت مبلغی، یک مدال جایگزین برای برندگان المپیک ارائه می‌دهد.

«ژاپن مینت»، سازنده مدال بازی‌های المپیک 2020 توکیو به گلوبال تایمز گفته که هنوز هیچ مشکلی در لایه برداری مدال‌های طلا پیدا نکرده است. با این وجود ، کمیته سازماندهی المپیک توکیو ممکن است تحقیقات در مورد این موضوع را آغاز کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید