وریا غفوری علت دعوت نشدن به تیم ملی را اعلام کرد!

کاپیتان استقلال در واکنش به عدم حضورش در فهرست تیم ملی، شدیدا از سرمربی تیم ملی انتقاد کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ وریا غفوری که در دوران سرمربیگری دراگان اسکوچیچ فرصت حضور در اردوی تیم ملی را پیدا نکرده، انتظار نداشت این بار سرمربی تیم ملی به او اعتماد کند منتهی باز هم این اتفاق رخ نداد تا کاپیتان استقلال شدیدا نسبت به این مساله موضع بگیرد.

روزنامه فرهیختگان نوشت: وریا غفوری گفت: از خیلی وقت پیش روی اسم من خط قرمز کشیدند در غیر این صورت بحث نبودن من در فهرست جدید تیم‌ملی هیچ توجیه فنی ندارد. به‌ نظر من این مساله فوتبالی نیست و نمی‌تواند ریشه‌های فوتبالی داشته باشد.

از دید وریا استدلال سرمربی تیم ملی برای دعوت نکردن از کاپیتان استقلال اصلا قانع‌کننده نیست: توجیهات سرمربی تیم‌ملی اصلا درست نبوده و برای من قابل قبول نیست. من شنیده بودم که او بازیکنانی را برای جناحین می‌خواهد که هم دفاع کنند و هم حمله که این موضوع که کنارمانده‌ها چنین کارایی ندارند، حداقل درباره من صدق نمی‌کند چون توانمندی آن را در خودم می‌بینم که در طول مسابقه هم به‌خوبی دفاع کنم و هم به‌خوبی در حملات تیم شرکت کنم و این توان را دارم که هنوز در تیم‌ملی فوتبال ایران بازی کنم. اسکوچیچ دارد بهانه‌گیری می‌کند و با توجیه بچگانه‌ای که کرده این‌طور استدلال می‌کند که به این دلایل غفوری به تیم ‌ملی دعوت نمی‌شود.

وریا اعتقاد دارد مثل چند سال اخیر حق او در تیم ملی خورده شده و برای ادعایش به چند مورد اشاره می‌کند: در دوره قطبی که جزو جوانان بودم و فقط بیست، بیست‌ویک سال داشتم، در صورتی که یکی از بهترین بازیکنان تیم بودم اصلا فرصت ندادند تا یک‌بار هم به تیم‌ملی بیایم درحالی که امروز شاهد هستیم اگر یک بازیکن در طول فصل فقط هفت، هشت بازی هم خوب انجام دهد، خیلی راحت شانس دعوت شدن به تیم‌ملی را به او می‌دهند اما آن زمان این اتفاق برای من نیفتاد. در ادامه جام‌جهانی ۲۰۱۴ را درحالی از دست دادم که در نفت تهران بیشترین بازی را کردم و عملکرد خوبی داشتم و در ۳۴بازی کامل این تیم در لیگ برتر به میدان رفته و با وجود عملکرد درخشان در لیگ و اینکه آماده‌ترین دفاع راست ایران بودم اما شانس حضور در اردوی تیم‌ملی را به من ندادند. برای جام‌جهانی ۲۰۱۸ هم به لطف حضور در استقلال همه دیدند که چطور حق من را خوردند، بعد از آن هم که دیگر فکر می‌کنم عدم دعوت من به تیم‌ملی به مسائل فوتبالی ربط نداشته باشد.

دیدگاه تان را بنویسید