مدافع تراکتور بهترین بازیکن آسیا شد+عکس

در نظرسنجی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، مدافع تیم تراکتور تبریز به عنوان بهترین دفاع چپ مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ لقب گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در پایان نظرسنجی سایت AFC برای انتخاب بهترین دفاع چپ آسیا، هادی محمدی بازیکن تیم فوتبال تراکتور تبریز با کسب 50.44 درصد آراء به عنوان بهترین گزینه انتخاب شد.

تراکتور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بهترین خط دفاعی را داشت چرا که در 5 بازی از 6 بازی دروازه‌اش را بسته نگه داشت و تنها در بازی اولش مقابل پاختارکور ازبکستان که 3-3 مساوی شد، گل خورد. در ثبت این آمار دفاعی خوب، هادی محمدی در سمت چپ خط دفاعی تراکتوری‌ها نقش پررنگی داشت. این بازیکن 30 ساله که پیش از این هم به همراه ذوب‌‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کرده بود، در 38 نبرد تن به تن و در 20 جدال برای تصاحب توپ روی هوا موفق عمل کرد.

سه رقیب محمدی برای کسب عنوان بهترین دفاع چپ مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، عبدلله الامری از تیم النصر در جایگاه دوم (36.45 درصد)، اولکسی لارین از تیم استقلال تاجیکستان در جایگاه سوم (11.38 درصد) و تیاگو پانیوسات از تیم سرزو اوزاکای ژاپن در رده چهارم (1.73 درصد) رده‌بندی قرار گرفتند.

74

دیدگاه تان را بنویسید