هروی: آسیب دیدگی ها انگیزه گنج زاده را بیشتر کرد/ سعیدی: کام مردم شیرین شد

سرمربی تیم ملی کاراته می گوید گنج زاده با وجود مصدومیت های متوالی در المپیک حاضر شد و به قهرمانی دست یافت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته پس از کسب مدال طلای سجاد گنج زاده گفت: کاراته به کمترین حقش که کسی مدال طلا بود، رسید. خانم عباسعلی هم خوب مبارزه کرد و حیف شد به مدال نرسید.

وی تاکید کرد: با شرایط خاصی به توکیو رسیدیم و خداراشکر آنچه که لایقش بودیم، رسیدیم. خدا را واقعا حسش کردم و خدا خواست که ما طلایی شوم.

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: سجاد واقعا آسیب دیدگی سختی داشت. یک ماه پیش پایش شکست و ۱۰ روز پیش در آخرین تمرین کف دستش شکست و با غیرت در این مسابقات شرکت کرد. این آسیب دیدگی ها انگیزه وی را بیشتر کرد

هروی گفت: باید از پورشیب تشکر کنم که واقعا به ما کمک کرد و دستش را می‌بوسم و حقش این بود که در این مسابقات حضور داشته باشد.

وی افزود: همدلی باعث موفقیت کاراته بود. باید از کادرم تشکر کنم که واقعا شبانه روز تلاش کردند. سجاد هم واقعا تلاش کرد و طلایی شد.

هروی تصریح کرد: جا دارد از رییس فدراسیون و وزارت ورزش و کمیته تشکر کنم که هر آن چیزی که خواستیم در اختیار ما قرار دارند و ما هم با کسب مدال طلا جواب زحمات آنها را دادیم و شرمنده مردم نشدیم.

وی افزود:  اگر بهمن هم بود حتما طلا می‌گرفت و چیزی کم نداشت. برخی چیزها دست ما نیست و هر اتفاقی بیفتد ما بازهم شاکر هستیم و حتما حکمتی داشته است.

هروی گفت: ثبات و همدلی باعث موفقیت کاراته شد. من ۶ سال سرمربی تیم ملی هستم و با همدلی توانستیم به قولی که داده بودیم، برسیم.

کیکاوس سعیدی: گنج زاده به آرزوی خود رسید و کام مردم را شیرین کرد

کیکاوس سعیدی پس از پایان طلای سجاد گنج زاده گفت: گنج زاده با لطف خدا و دعای مردم و تلاش های شبانه روزی خود امشب توانست به فینال راه یابد و طلای المپیک را بدست بیاورد.

وی ادامه داد: این موفقیت را به همه تبریک می گویم و خوشحالم در شب پایانی مدال طلا را بدست آوردیم و این افتخار را به رهبر انقلاب و مردم عزیز تبریک می گویم و امیدوارم در المپیک های بعدی هم به درخشش خود ادامه دهیم.

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: کاراته ایران ظرفیت های زیادی دارد. در بخش زنان بدشانسی آوردیم  و عباسعلی به خاطر آسیب دیدگی با مشکل رو به رو شد و از بهمنیار هم تشکر می کنم.

وی ادامه داد: گنج زاده شانس مدال بود و این پیش بینی را می کردم که به مدال برسد. گنج زاده به آرزوی خود رسید و کام مردم را هم شیرین کرد.

سعیدی در خصوص ناکامی برخی رشته ها گفت: کارشناسان بعد از اتمام بازی ها بررسی های لازم را انجام می دهند و به اطلاع مردم می رسانند.

وی ادامه داد: به هر حال همه فدراسیون ها تلاش کردن و مجموعه مدیریتی ورزش هم حمایت کرد اما سطح مسابقات بسیار بالاست و همه کشورها رقابت زیادی داشتند و کشورهای بیشتری نسبت به المپیک قبل مدال آوردند. خوشبختانه دو ظرفیت جدید در کاراته و تیراندازی هم برای ما مدال آوردند.

دیدگاه تان را بنویسید