علت آقای گلی شهباززاده از زبان خودش

آقای گل لیگ برتر گفت: تیم فوق العاده ای داشتیم و شایسته قهرمانی بودیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سجاد شهباززاده پس از عدم قهرمانی در لیگ بیستم به خبرنگاران گفت: متاسفانه ما تیم فوق العاده ‌ای داشتیم و لایق قهرمانی بودیم. همه تلاشمان را کردیم ولی این اتفاق رخ نداد. باید به سپاهان تبریک گفت زیرا همه فوق العاده کار کردند ولی در نهایت آن چیزی که می‌خواستیم اتفاق نیفتاد. 

آقای گل لیگ اظهار داشت: مهمترین دلیل اینکه من توانستم این تعداد گل بزنم این بود که بازیکنان خوبی در پشت من حضور داشتند. علت بزرگ آقای گلی من کادر فوق العاده، مدیریت و بازیکنان تیم سپاهان بود. ما به جز قهرمانی نتایج خیلی خوبی نیز کسب کردیم. 

شهباززاده در خصوص اینکه به دلیل آقای گلی آیا نباید به تیم ملی دعوت شود، گفت:‌ من به چیزهایی فکر می‌کنم که دست خودم است. همه تلاشم را کردم و الان نیز به خدا توکل می‌کنم. 

وی در رابطه با اینکه آیا پیشنهادی از خارج داشته و آیا می‌خواهد سپاهان را ترک کند، اظهار داشت: طبیعتاً پیشنهادهایی داشتم ولی هنوز تصمیمی نگرفتم. الان هم نمی‌گویم از کجا پیشنهاد دارم.

شهباززاده در خصوص اینکه آیا توقع داشته که پیکان بازی را با این نتیجه به پرسپولیس ببازد، گفت:‌من چیزی ندیده‌ام فقط نتیجه بازی را شنیده‌ام. قهرمانی مبارکشان باشد. 

 

دیدگاه تان را بنویسید