نمایندگان AFC در راه تهران/ آیا میزبانی به تیم ملی می رسد؟

نمایندگفدراسیون فوتبال ایران استادیوم آزادی را به عنوان میزبان بازی های تیم ملی به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

 جی پلاس، فدراسیون فوتبال ایران استادیوم آزادی را به عنوان میزبان بازی های تیم ملی به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کرده است و حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در تهران به همین منظور است و آنها از این ورزشگاه بازدید خواهند کرد. 

خبرورزشی نوشت؛ در صورتی که اعطای میزبانی به تهران نهایی شود فدراسیون فوتبال ایران تا شروع بازی ها با کمک کنفدراسیون فوتبال آسیا باید استادیوم آزادی را مجهز به کمک داور ویدیویی کند. البته فدراسیون فوتبال آسیا هنوز تصمیم نهایی را برای چگونگی برگزاری بازی های دور نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ نگرفته است.

در صورتی که قرار باشد بازی ها به صورت متمرکز برگزار شود شانس اعطای میزبانی به تهران با توجه به تعداد استادیوم ها و هم چنین کووید ۱۹ اندک است. اسپانسرها تاکید  دارند بازی ها به صورت رفت و برگشت برگزار شود و هر کشوری در پایتخت خود از حریفان پذیرایی کند. البته عراق و سوریه با توجه به شرایط خاص کشور خود باید در کشورهای همجوار به میدان بروند که سوریه در اردن به میدان می آید. عراقی ها هم بیشتر مایل هستند در استادیوم تازه تاسیس بصره از حریفان پذیرایی کنند. 

دیدگاه تان را بنویسید