توقف سه دیدار سرنوشت ساز لیگ یک به خاطر قطع برق بازی!

برق ورزشگاه غدیر تهران قطع شد تا دیدار سه تیم مدعی صعود به لیگ برتر مقابل رقبای‌شان متوقف شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ هفته سی‌وچهارم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال از ساعت 19:45 امروز (دوشنبه) با هفت مسابقه همزمان آغاز شد.

قطعی برق ورزشگاه غدیر تهران در ابتدای نیمه دوم باعث شد تا دیدار تیم‌های هوادار و شهرداری آستارا متوقف شود. با توجه به حساسیت رقابت بالای جدول میان هوادار، فجر سپاسی و بادران و اینکه دیدارها باید به صورت همزمان برگزار شود، دیدارهای فجر و بادران مقابل گل ریحان البرز و ملوان بندر انزلی متوقف شد که این توقف بیش از 30 دقیقه به طول انجامیده است.

تا پیش از هفته پایانی لیگ دسته اول تیم‌های فجر سپاسی، هوادار و بادران با 57 امتیاز و بر حسب تفاضل گل، در جایگاه‌های اول تا سوم جدول ایستاده بودند که دو تیم از این میان، به لیگ برتر صعود خواهند کرد.

همچنین سه تیم نود ارومیه، چوکای تالش و گل ریحان البرز از هفته پیش سقوط‌شان به لیگ دسته دوم قطعی شده بود. از جمع این سه تیم فقط تیم گل ریحان البرز که با تیم صدرنشین فجرسپاسی بازی دارد  امروز در میدان حاضر شده است. نتیجه این بازی در تعیین تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر و تعیین قهرمان مسابقات  تعیین کننده است.

نود ارومیه این هفته باید به مصاف خیبر خرم آباد می‌رفت که در میدان حاضر نشد و این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به سود خیبر اعلام می‌شود. تیم چوکای تالش هم باید در استان کرمان به مصاف آرمان گهرسیرجان می‌رفت که این تیم هم در میدان حاضر نشد تا آرمان گهر برنده مسابقه باشد.

دیدگاه تان را بنویسید