جی پلاس

نمک بونوچی روی زخم انگلیس ها با یک جمله جنجالی! +ویدیو

بهترین بازیکن دیدار نهایی مسابقات یورو ۲۰۲۰ گفت: قهرمانی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ حُسن ختامی برای پیشرفتی بود که ما را به گروهی از اسطوره‌ها تبدیل می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، لئوناردو بونوچی پس از کسب عنوان قهرمانی تیم ملی فوتبال ایتالیا در مسابقات یورو 2020 به شبکه رای اسپورت ایتالیا گفت: قهرمانی تحقق یک رویا بود و به خاطر آن مربی ما بیش از همه شایسته تحسین است. وقتی برای اولین بار در ساردینیا (یکی از کمپ‌های تیم ملی ایتالیا) دور هم جمع شدیم، حس کردیم این تیم حال و هوای متفاوتی با گذشته خواهد داشت. هر چه گذشت اعتماد به نفس، قاطعیت و اتحاد تیم بیشتر شد.

وی افزود: قهرمانی رقابت‌های یورو 2020 حُسن ختامی برای پیشرفتی بود که ما را به گروهی از اسطوره‌ها تبدیل می‌کند. مشاهده خارج شدن 58 هزار نفر قبل از اهدای جام از ورزشگاه، احساس و تجربه بی‌نظیری است. حالا جام به رُم خواهد رفت (کنایه به شعار معروف انگلیسی‌ها که جام به خانه می‌آید).

مدافع 34 ساله تیم ملی ایتالیا با اشاره به هیاهوی هواداران انگلیس گفت: انگلیسی‌ها فکر می‌کردند که جام را در لندن نگه خواهند داشت اما  برای‌شان متاسف هستم. ایتالیا یک بار دیگر به آنها درس داد. قبل از بازی هنگام گرم کردن هواداران انگلیس با سر و صداهای‌شان فقط سعی در از بین بردن تمرکز ما داشتند.

بونوچی در پایان خاطرنشان کرد: دیدار فینال سی و چهارمین بازی بدون شکست ما بود و تنها چنین عملکردی می‌توانست ما را به اینجا برساند، نه یک ذره بیشتر و نه یک ذره کمتر.

 

او در ویدیوی زیر فریاد زد که جام به رم می آید (اشاره به شعار انگلیس ها: بازگشت جام به خانه (هوم))

دیدگاه تان را بنویسید