با کسب یک مدال نقره و سه مدال برنز ؛

سومی جوانان آزادکار ناشنوای کشورمان در قهرمانی جهان

تیم ملی کشتی جوانان آزاد ناشنوای ایران پس از تیم های روسیه و ترکیه در جایگاه سوم ایستاد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس،‌ مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در بخش جوانان از ظهر امروز سه شنبه 15 تیرماه  در استانبول ترکیه آغاز شد و در پایان تیم ملی جوانان آزاد ناشنوای ایران پس از تیم های روسیه و ترکیه در جایگاه سوم ایستاد.

ابوالفضل جامه داری مدال نقره و سجاد طاهریان ، علی مومیوند و حسین کاظمی مدال برنز را برای کشورمان به دست آورند.

وزن 57 کیلوگرم : ابوالفضل جامه داری در اولین مسابقه خود حریف اوکراینی را ضربه فنی کرد ، در دیدار بعد خود کشتی گیر ترک را با نتیجه 9 بر 2 شکست داد ، جامه داری برابر کشتی گیر قزاقستانی 8 بر 1 پیروز شد ، در دور بعدی 8 بر 4 مغلوب کشتی گیر روس شد و به مدال نقره رسید.

وزن 61 کیلوگرم : سجاد طاهریان در دور اول حریف اوکراینی خود را ضربه فنی کرد ، در بازی دوم برابر حریف قزاقستانی 10 بر 0 پیروز شد ، در دیدار سوم 9 بر 8 مقابل کشتی گیر ترک شکست خورد ، در دور بعد 10 بر 6 مغلوب کشتی گیر روس شد و به مدال برنز دست یافت.

وزن 65 کیلوگرم : علی مومیوند در اولین دیدار خود موفق شد حریف قزاقستانی خود را 9 بر 0 شکست دهد ، در دومین مسابقه خود برابر کشتی گیر میزبان 5 بر 5 مساوی شد و به دلیل دریافت اخطار ، بازنده اعلام شد ، در دیدار مقابل کشتی گیر روس 10 بر 0 شکست خورد ، در دور بعدی 12 بر 2 برابر حریف اوکراین به برتری رسید و مدال برنز کسب کرد.

وزن 70 کیلوگرم : فردین توکلی نسب در اولین دیدار خود با نتیجه 10 بر 0 مغلوب کشتی گیر روس شد ، در دومین دیدار خود برابر کشتی گیر ترک 10 بر 0 شکست خورد ، در سومین دیدار 12 بر 0 به کشتی گیر قزاقستانی باخت و برابر کشتی گیر ترک با ضربه فنی شکست خورد و در مسابقه پنجم خود حریف اوکراینی خود را ضربه فنی کرد و به مقام چهارم رسید.

وزن 74 کیلوگرم : مهدی رحیمی در اولین مسابقه خود با نتیجه 19 بر 8 برابر کشتی گیر بلاروس شکست خورد ، در دومین دیدار با نتیجه 5 بر 0 برابر حریف اوکراین شکست خورد و پنجم شد.

وزن 79 کیلوگرم : حسین کاظمی در اولین مسابقات حریف قزاقستانی خود را ضربه فنی کرد ، در دومین مسابقه خود 10 بر 0 مغلوب کشتی گیر اوکراین شد و مدال برنز را به دست آورد.

رقابت های بزرگسالان فردا برگزار می شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید