رونمایی از مشتری جدید قوچان‌نژاد+ عکس

صفحه توییتری SportBall11 که اخبار مربوط به فوتبال هند را پوشش می‌دهد، مدعی شده که باشگاه ATK Mohun Bagan مشغول مذاکره با قوچان نژاد است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بالاخره قرارداد رضا قوچان‌نژاد با باشگاه زووله هلند به پایان رسید و رضا گوچی که اصلا از شرایطش در این تیم هلندی رضایت نداشت، حالا به دنبال یک تجربه جدید است.

فوتبالی نوشت؛ طی چند وقت گذشته خبرهای متفاوتی درباره مقصد جدید مهاجم سابق تیم ملی به گوش رسیده است. برخی اخبار حاکی از مذاکره شخص فرهاد مجیدی با این بازیکن بود که هیچوقت تایید یا تکذیب نشد و البته که مشکلات مالی استقلال باعث شده هواداران این تیم امیدی به دیدن قوچان‌نژاد در تیم محبوبشان نداشته باشند.

حدود دو هفته قبل بود که اعلام شد تیم گوای هند – که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حریف پرسپولیس بود – چند مهاجم را زیر نظر دارد که یکی از آنها رضا گوچی است منتهی صفحه توییتری SportBall11 که اخبار مربوط به فوتبال هند را پوشش می‌دهد، مدعی شده که باشگاه ATK Mohun Bagan مشغول مذاکره با مهاجم سابق زووله است. 

تیم ATK Mohun Bagan نایب قهرمان فصل گذشته سوپرلیگ هند است و سال آینده در مرحله پلی‌اف AFC Cup حاضر خواهد شد و باید دید رضا گوچی شاگرد آنتونیو لوپز اسپانیایی خواهد شد یا اینکه اتفاق دیگری درباره این بازیکن رخ خواهد داد.

دیدگاه تان را بنویسید