مسی از امشب بازیکن آزاد است

امروز قرارداد لئو مسی با بارسلونا به پایان رسید و این بازیکن می‌تواند به هر باشگاهی که بخواهد منتقل شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، امروز 30 ژوئن (9 تیر) قرارداد مسی با بارسلونا رسماً به پایان می رسد و از فردا این فوق ستاره به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد. به این ترتیب اگر لئو بخواهد به هر تیمی می‌تواند منتقل شود ولی باید دید چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت.

فارس نوشت؛ مسی اکنون در اردوی تیم ملی آرژانتین به سر می‌برد و به شدت مصمم است در 34 سالگی بتواند برای اولین بار یک جام با آرژانتین بدست آورد. تیم ملی آلبی سلسته در مرحله حذفی بامداد یکشنبه به مصاف اکوادور خواهد رفت تا به جمع 4 تیم پایانی راه یابد. 

به گفته رسانه‌های اسپانیایی مسی به محض اینکه از کارش در تیم ملی آرژانتین به پایان رسد برای مشخص کردن تکلیف آینده خودش تصمیم خواهد گرفت. به نظر می‌رسد که او به احتمال فراوان در بارسلونا ماندنی است و می‌خواهد با تمدیدی 2 ساله کارش در این باشگاه را به پایان رساند. فوق ستاره آرژانتینی از سال 2004 در تیم اصلی بارسلونا توپ زده و بیش از 16 فصل است که در این تیم بازی می‌کند. 

طبق گزارش رسانه‌های کاتالونیایی، بارسلونا پیشنهادی 10 ساله برای مسی ارائه کرده است. پیشنهادی به این شکل که مسی 2 سال دیگر و تا پایان فصل 2023 برای بارسلونا بازی کند و پس از آن 2 سال برای «اینترمیامی آمریکا»‌ توپ زند. باشگاه آبی‌اناری با این پیشنهاد از مسی درخواست کرده که پس از خداحافظی در باشگاه اینترمیامی در سال 2025 به بارسلونا بازگردد و سفیر این باشگاه به مدت 6 سال نام گیرد. 

البته این تمدید قرارداد هنوز رسمی نشده و مسی باید خودش شخصاً تصمیم گیرد که چه برنامه‌ای برای آینده دارد. 

دیدگاه تان را بنویسید