قلعه‌نویی: دلیل مشکلات استقلال را می‌دانم!

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: دلیل مشکلات استقلال را می‌دانم این تیم بعد از انقلاب همیشه دچار چنین مشکلاتی بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ امیر قلعه‌نویی قبل از شروع مسابقه با استقلال اظهار داشت: ابتدا باید به مدافعان سلامت که برای جامعه ایثار می‌کنند سلام و خسته نباشید بگویم و دوم اینکه هفته مبارزه با موادمخدر است.من خودم در ستاد مبارزه با موادمخدر فعالیت دارم و دکتر مقیمی دبیر این ستاد را می‌شناسم که زحمات زیادی می‌کشند.در این ستاد جلسات زیادی با هنرمندان و ورزشکاران برگزار می‌شود و ما راهکارهای فرهنگی اقتصادی زیادی ارائه کرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد فراز و نشیب تیمش در نتیجه‌گیری عنوان کرد: این مسأله را قبول دارم این سال دومی است که در لیگ برتر حضور دارد و یکی از دلایل فراز و نشیب اشتباهات فردی بوده که من ابتدا و در درجه اول خودم را می‌گویم اما تیم ما حرکت‌های خوبی انجام داده و اکنون در سال دوم در لیگ برتر جزو 4، 5 تیم اول است. من با اطمینان می‌گویم در سه سال آینده گل‌گهر سیرجان قطب ورزش ایران و به خصوص فوتبال خواهد شد. از آقایان عتیقی، ملارحمان و جواهری هم تشکر می‌کنم.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت فنی و شرایط باشگاه استقلال گفت: این تیم‌ها شرایط خاص خودشان را دارند. استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور عقبه و سابقه خوبی در آسیا و لیگ برتر ما دارند و تیم‌های بزرگی هستند. دعا می‌کنم هر چه زودتر مشکلات آنها حل شود. استقلال بعد از انقلاب همیشه این مشکلات را داشته من دلیل آن را می‌دانم  اما اکنون جای صحبت در مورد آن نیست. این باشگاه‌ها سرمایه‌های ملی هستند استقلال، پرسپولیس، فرااستانی و ملی هستند. این‌ها بخشی از تاریخ فوتبال ما هستند.

وی خاطرنشان کرد: استقلال با دو قهرمانی در آسیا پرافتخارترین تیم ایران است باید نگاه ویژه‌ای به این تیم شود و نگاهی عدالت‌محور به آن داشته باشیم. در مورد نتیجه بازی با استقلال باید بگویم ما آمادگی خوبی برای این مسابقه داریم و نتیجه هم دست خداست.

دیدگاه تان را بنویسید