تیم بعدی راموس مشخص شد

سرخیو راموس اسطوره باشگاه رئال مادرید ترجیح می‌دهد به تیمی خاص ملحق شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سرخیو راموس که هفته گذشته جدایی‌اش از رئال مادرید قطعی شد، به نظر می‌رسد قصد دارد برای ادامه دوران حرفه‌ای خود راهی فرانسه شود، این در حالی است که در روزهای اخیر گفته می‌شد که منچستریونایتد دست برتر را در جذب این مدافع اسپانیایی دارد.

بر اساس ادعای برنامه «تیمپو دخوئگو» از شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا، راموس ۳۵ ساله به هم‌تیمی‌هایش در رئال مادرید گفته است که در مسیر پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد. چندی پیش بود که راموس با فالو کردن (دنبال کردن) بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن در شبکه اجتماعی اینستاگرام، به شایعه پیوستنش به این تیم فرانسوی دامن زد.

طبق این گزارش؛ پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد بهتری نسبت به منچستریونایتد و منچسترسیتی به سرخیو راموس داده است و به همین خاطر در وضعیت بهتری نسبت به آنها در جذب این بازیکن قرار داد، اما اگر به هر دلیلی مذاکرات طرفین به نتیجه نرسد، او ترجیح می‌دهد به منچستریونایتد ملحق شود تا منچسترسیتی.

اولگنار سولسشایر سخت به دنبال یافتن زوجی مناسب برای هری مگوایر در قلب خط دفاعی شیاطین سرخ است و به این منظور سرخیو راموس را گزینه‌ای مناسب برای این کار می‌داند.

راموس که پس از ۱۶ سال از رئال مادرید جدا شد، گفته می‌شود باشگاه‌هایی همچون پاری‌سن‌ژرمن، منچستریونایتد، منچسترسیتی، چلسی، میلان و حتی رم نسبت به جذبش علاقه‌مند هستند.

او که در سال ۲۰۰۵ از سویا به جمع سفیدپوشان مادریدی ملحق شد، در این ۱۶ سال‌ به رئال برای کسب ۲۲ جام مختلف از جمله پنج قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد.

راموس در ۶۷۱ بازی برای رئال به میدان رفت و ۱۰۱ گل هم به ثمر رساند.

 

دیدگاه تان را بنویسید