گزارش جی پلاس از یورو ۲۰۲۰؛ کرواسی ۳ - اسکاتلند ۱

صعود کرواسی با سوپرگل دیدنی مودریچ + عکس و ویدیو گل‌ها

دو تیم ملی کرواسی و اسکاتلند در رقابت های جام ملت های اروپا امشب (سه شنبه) به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه سه بر یک به سود ملی پوشان کرواسی به پایان رسید.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، تیم های ملی کرواسی و اسکاتلند در چارچوب رقابت های جام ملت های اروپا 2020 امشب (سه شنبه) از ساعت 23:30 به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه سه بر یک به سود ملی پوشان کرواسی به پایان رسید.

ولاشیچ به عنوان بهترین بازیکن دیدار کرواسی - اسکاتلند انتخاب شد.

ترکیب تیم ملی کرواسی: در این بازی دومینیک لیواکوویچ، دوماگوی ویدا، دژان لوورن، یوشکو گواردیول، لوکا مودریچ، متئو کواچیچ، ایوان پریشیچ، جوزیپ یورانوویچ، مارسلو بروزوویچ، برونو پتکوویچ و نیکولا ولاشیچ قرار دارند.

ترکیب تیم ملی اسکاتلند: نیز دیوید مارشال، کایران تیرنی، گرانت هانلی، اسکات مک‌تومینای، اندرو رابرتسون، کلوم مک‌گرگور، جان مک‌گین، استفن اودانل، چه آدامز و لیندون دایکس و استوارت آرمسترانگ در ترکیب اصلی حضور دارند.

گزارش بازی

در ابتدا نیکولا ولاسیچ کروات‌ها را پیش انداخت ولی این برتری دوامی نداشت و کالوم مک‌گریگور بازی را به تساوی کشاند. این اولین گل اسکاتلند در تاریخ یورو بعد از ۲۵ سال بود تا نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان برسد. نیمه دوم این دیدار، کرواسی سراپا حمله شد و چندین موقعیت خوب گلزنی ایجاد کرد تا اینکه لوکا مودریچ در دقیقه ۶۲ ارزش‌های خود را یک بار دیگر ثابت کرد و توانست گل بسیار مهمی برای تیمش به ثمر رساند. نایب قهرمان جام جهانی در دقیقه ۷۷ به گل سوم نیز رسید. ایوان پریشیچ توانست دومین گل خود در این رقابت ها را به ثمر برساند تا کرواسی با این گل تفاضل گل بهتری نسبت به چک پیدا کند و در رده دوم قرار گیرد. به این ترتیب کرواسی توانست ۳ بر یک اسکاتلند را در این دیدار شکست دهد. همچنین دژان لاورن با دریافت کارت زرد در این دیدار دواخطاره شد و دیدار بعدی تیمش را از دست داد.

 با کلی که مودریچ به ثمر رساند او علاوه بر مسن ترین گلزن تاریخ کروات ها در یورو ۲۰۲۰ شد. لوکا در سال ۲۰۰۸ هم به عنوان جوان ترین گلزن تاریخ این کشور در یورو معرفی شده بود.

 

 

 

 

 

تصاویر دیدار کرواسی و اسکاتلند در یورو 2020

 

یورو 2020/ کرواسی - اسکاتلند

یورو 2020/ کرواسی - اسکاتلند

یورو 2020/ کرواسی - اسکاتلند

یورو 2020/ کرواسی - اسکاتلند

یورو 2020/ کرواسی - اسکاتلند

یورو 2020/ کرواسی - اسکاتلند

ِیورو 2020/ کرواسی - اسکاتلند

ِیورو 2020/ کرواسی - اسکاتلند

 

دیدگاه تان را بنویسید