سعیدی خبر داد؛

احتمال رونمایی از لباس کاروان ایران در توکیو در مراسم بدرقه

دبیر کمیته ملی المپیک ادامه داد: برای انتخاب پرچمدار ملاحظات بحث اعزام را هم داریم و به همین دلیل از بین تیم‌های اعزام شونده در گروه اول، پرچمدار معرفی خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛‌ کیکاووس سعیدی درباره معرفی پرچمدار و اینکه صمد نیکخواه بهرامی قطعی شده، عنوان کرد: هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده و امروز در ستاد عالی بازی‌ها پرچمدار معرفی خواهد شد هر چند همه کاروان ما شایستگی پرچمداری را دارند.

دبیر کمیته ملی المپیک ادامه داد: ما برای انتخاب پرچمدار ملاحظات بحث اعزام را هم داریم به همین دلیل از بین تیم‌های اعزام شوند در گروه اول، پرچمدار معرفی خواهد شد. عزیزانی که مسابقه نزدیک دارند را به‌عنوان پرچمدار معرفی نمی‌کنیم.

فدراسیون‌های ورزشی در تمامی برنامه‌های خود استقلال دارند اما نگرانی و دغدغه خود را به لحاظ نقش نظارتی منتقل می‌کنیم. نشستی با رئیس فدراسیون کاراته داشتیم و موضوع خل خواهد شد.
وی درباره وضعیت احسان حدادی، خاطرنشان کرد: این را مسئولان فدراسیون باید توضیح دهند. حدادی با وجود آسیب دیدگی مزمن مشکلی برای المپیک ندارد. او ورزشکار زحمت کشی بوده، بارها افتخارآفرینی داشته است و ما همیشه کنار قهرمانان هستیم.

سعیدی همچنین درباره رونمایی از لباس کاروان گفت: سایزگیری انجام شده و ممکن است در مراسم بدرقه رونمایی از لباس هم انجام شود.

دیدگاه تان را بنویسید