گارد افتخار در آخرین بازی ملی کاپیتان در یورو 2020 + ویدیو و عکس

گوران پاندف پس از ۲۰ سال، ۱۲۲ بازی ملی و ۳۸ گل زده، برای آخرین بار با تیم ملی مقدونیه‌شمالی به میدان رفت و با مراسم ویژه هم تیمی های خود از دیدارهای ملی خداحافظی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ «گوران پاندف» پس از 20 سال بازی برای مقدونیه شمالی در دیدار مقابل هلند از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. پاندف که به خاطر بازی در سری‌آ ایتالیا و درخشش در تیم‌هایی مثل لاتزیو، اینترمیلان و ناپولی برای اهالی فوتبال شناخته شده است، پس از 20 سال بازی برای مقدونیه در بازی آخر یورو، مسابقات ملی را وداع گفت.

پاندف در میان تشویق هواداران و بازیکنان دو کشور از تیم ملی خداحافظی کرد. او در حالی در دقیقه 68 زمین بازی را ترک کرد که بازیکنان تیم ملی مقدونیه شمالی در کنار منطقه تعویض، گارد افتخار تشکیل دادند و شاهد خروج ستاره تیم ملی کشورشان از زمین بودند. همچنین واینالدوم، کاپیتان تیم ملی هلند به نمایندگی از کشورش، پیراهن هلند را با نام و تعداد بازی های ملی پاندف به این ستاره تقدیم کرد.

خداحافظی گوران پاندف

خداحافظی گوران پاندف

خداحافظی گوران پاندف

پاندف که ماه آینده میلادی ۳۸ ساله می‌شود، ۲۰ سال قبل نخستین بازی خود برای مقدونیه را انجام داد و با گلزنی مقابل گرجستان در پلی‌آف، کشورش را برای اولین بار (۳۰ سال پس از استقلال از یوگسلاوی) راهی رقابتی معتبر کرد. پاندف در بازی اول برابر اتریش گلزنی کرد و در برابر اوکراین هم یک پنالتی گرفت‌.

وی اظهار داشت:این نقطه اوج دوران فوتبالم است. رویای من این بود که بتوانم در مسابقات جام ملت های اروپا خوب بازی کنم.تصور می کنم حالا بهترین زمان برای خداحافظی است.

مهاجم پرسابقه همچنین این نکته را نیزبیان کرد که قراردادش با تیم جنوا ایتالیا 10 روز دیگر به اتمام می رسد و بعید نیست حتی در سطح باشگاهی نیز به فعالیت خویش خاتمه دهد.

خداحافظی گوران پاندف با گارد افتخار بازیکنان تیم ملی مقدونیه شمالی

خداحافظی گوران پاندف

خداحافظی گوران پاندف

دیدگاه تان را بنویسید