نتایج دیدارهای تدارکاتی در اروپا؛ انگلیس بالاخره رومانی را شکست داد

دیدارهای تدارکانی تیم‌های ملی قاره سبز برای کسب آمادگی جهت حضور در یورو ۲۰۲۰ با پیروزی سه‌شیر و لاله‌های نارنجی ادامه پیدا کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در چارچوب دیدارهای دوستانه ملی، یکشنبه چندین بازی در نقاط مختلف اروپا برگزار شد که در مهمترین آنها تیم‌های ملی انگلیس و هلند برابر رقبا به برتری دست پیدا کردند.

در ورزشگاه ریورساید شهر میدلزبورو، تیم ملی انگلیس میهمان خود تیم ملی رومانی را با تک گل دقیقه مارکوس رشفورد در دقیقه 68 از روی نقطه پنالتی با نتیجه یک بر صفر شکست داد. انگلیسی‌ ها در دقیقه 78 می‌توانستند اختلاف را به دو گل افزایش دهند اگر جردن هندرسون دومین ضربه پنالتی این تیم را به هدر نمی‌داد.

در دیگر بازی که در ورزشگاه برگزار شد تیم ملی هلند در دیداری خانگی برابر گرجستان به برتری رسید و این تیم را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد. ممفیس دپای در دقیقه 10 از روی نقطه پنالتی، ووت وگهورست در دقیقه 55 و رایان گراون‌برخ در دقیقه 76 گل‌های لاله‌های نارنجی را در این بازی به ثمر رساندند.

تیم ملی فوتبال بلژیک با یک گل از سد کرواسی گذشت.  روملو لوکاکو تنها گل بازی را به ثمر رساند تا مهاجم تیم فوتبال اینتر، شمار گلهای ملی خود را به عدد ۶۰ برساند.  

نتایج دیگر بازی‌هایی که یکشنبه شب برگزار شدند به شرح زیر است:

اتریش صفر - اسلواکی صفر

دانمارک 2 - بوسنی و هرزگوین صفر

لوکزامبورگ صفر - اسکاتلند یک

مولداوی یک - آذربایجان صفر

نروژ یک - یونان 2

 

 

دیدگاه تان را بنویسید