زلزله در بارسلونا با اخراج 14 بازیکن؛ آگوئرو هم تیمی مسی شد؟

باشگاه بارسلونا برای فصل آینده خانه تکانی اساسی را تجربه خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، نشریه «موندو دپورتیوو» اسپانیا خبر داد باشگاه بارسلونا در حال تدارک انقلابی بزرگ در ترکیب تیم در تابستان پیش رو است تا بتواند به دوران طلایی اش برگردد.

طبق گزارش های رسیده سران باشگاه بارسلونا تصمیم گرفتند 14 بازیکن را از لیست تیم خارج کنند و دستمزدهای بازیکنان را کاهش دهند تا از بحران مالی و فنی خارج شوند.

از جمله 14 بازیکن خروجی از بارسلونا می توان نام نتو، ساموئل اومتیتی، جونیور فیرپو، ماتیوس، مارتین بریت ویت، فیلپه کوتینیو و میرالم پیانچ برد.

خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا تصمیم خود را گرفته و عزم خود را جزم کرده تا انقلابی بزرگ در ساختار بازیکنان آبی-اناری ها ایجاد کند. بارسلونا اکنون با 76 امتیاز در رده سوم جدول لالیگا قرار دارد. اتلتیکو با 80 امتیاز شانس اول قهرمانی و رئال با 78 امتیاز در رده دوم قرار دارد.

کوپه اسپانیا و برخی رسانه‌های اسپانیایی دیگر از توافق بارسلونا با «سرخیو آگوئرو» مهاجم گلزن و اسطوره‌ای باشگاه منچسترسیتی پرده برداشتند. آگوئرو که در 10 سال حضورش در منچسترسیتی توانست به بیشترین تعداد گلزنی در تاریخ این باشگاه دست پیدا کند قرار است با قراردادی 2 ساله به بارسلونا بپیوندد.

  • محمد حسن ارسالی در

    خدا وکیلی یه سری تصمیمات و خریدهای اشتباه باشگاه رو رسونده به اینجا مسی تنهاست تو زمین خودش باید به دفاع کمک کنه بازی سازی کنه خودش هم گل بزنه این یعنی چی ؟ خیلی خوبه که بارسلونا داره بازیکنان بدرد نخورش رو بیرون میکنه به شرطی که چند تا بازیکن خوب بیاره به جاشون

دیدگاه تان را بنویسید