اظهارنظر دروازه‌بان اسبق آبی‌ها در گفت‌وگو با جی‌پلاس

یک روز از پرسپولیس 6 گل خوردیم و یک روز 4 گل زدیم!

منصور رشیدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره دربی سرخابی ها توضیحاتی را بیان کرد.

لینک کوتاه کپی شد

منصور رشیدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی جی پلاس؛ درباره شرایط سرخابی ها در دربی پایتخت اظهار کرد: خط دفاع استقلال ضعیف است و  مدافعان با هافبک ها هماهنگی ندارند. همچنین استقلال یک بازیکن بازیساز همانند علی کریمی با تخصص توپ پخش کن و گلزن ندارد. البته خط حمله استقلال خوب است اما هافبک ها به خوبی مهاجمان را تغذیه نمی کنند. در آن طرف،  تیم پرسپولیس شرایط خوبی دارد و از خط دفاع خوبی برخوردار است و هافبک های جنگنده و مهاجمان زهرداری دارد.

او در ادامه صحبت های خود گفت:  به هر حال تیم استقلال باید شکست برابر ذوب آهن در هفته گذشته را فراموش کند و امیدوارم بازی دربی تماشاگر پسند باشد و دوست دارم استقلال در این بازی نتیجه لازم را بگیرد.

رشیدی درباره ستاره های دربی پایتخت تصریح کرد: رشید مظاهری در درون دروازه استقلال می تواند ستاره این بازی باشد. همچنین قایدی بازیکن جوانی که  روز به روز پیشرفت می کند اما متاسفانه استقلال خط هافبک خوبی ندارد تا این بازیکن را به خوبی تغذیه کنند.

دروازه بان  اسبق استقلال درباره دربی 52 که از پرسپولیس 6 گل خورد، اظهار کرد: متاسفانه ما  استقلالی ها در آن روز بد بودیم  و حتی امکان داشت 10- 15 گل هم بخوریم.  تیمی که بد بازی کرد باید چنین شکستی هم متحمل می شد. تیم ملی آلمان توانست  به تیم برزیل در خانه اش 7 گل بزند اما هر 2 تیم فردای آن روز بازی  را فراموش کردند و روی نقاط ضعف و قوت  خود کار کردند. ما هم بعد از 50 سال یک نتیجه بدی گرفتیم اما هنوز هم آن بازی را یادآوری می کنند. به هر حال استقلال یک روز بد بوده و 6 گل خورده اما یک روز هم خوب بوده و 4 گل به پرسپولیس زده است.

او درباره اینکه نتیجه بازی را چطور پیش بینی می کند، گفت: نتیجه بازی قابل پیش بینی نیست. البته  خط دفاعی، میانی و حمله ای پرسپولیس خیلی عالی هستند اما متاسفانه خط دفاع و هافبک استقلال خوب نیستند. البته بازی دربی استثنایی است و شرایط خاص خود را دارد. ان شا الله یک بازی تماشاگر پسند باشد و  دوست دارم استقلال برنده دربی شود.

دیدگاه تان را بنویسید