sport

سرمربی الدحیل قطر گفت که بازیکنانش، اشتباهات خود مقابل استقلال را به سرعت برطرف کرده و دارای برتری روانی بودند.

جی پلاس، صبری لموشی پس از برتری 4 بر 3 الدحیل قطر مقابل استقلال ایران اظهار داشت: بازی دیوانه‌وار و دشواری داشتیم، اما خوشحالیم که با پیروزی از زمین خارج شدیم. این مسابقه اصلاً آسان نبود و با تیمی قدرتمند روبه‌رو شدیم که دفاع منظمی داشت. با وجود این برتری، استرس در بازیکنان ما به خاطر فشار مسابقات و نبود زمان کافی برای استراحت ظاهر شده است.

وی با اشاره به اینکه الدحیل توانست بازی باخته را ببرد، بیان کرد: برتری الدحیل از لحاظ روانی واضح بود. ما از حریف عقب افتادیم، اما بازیکنان ما توانستند پس از بازی خوب و تلاش زیاد در سراسر مسابقه، این شکست را به پیروزی تبدیل کنند.

سرمربی الدحیل با تمجید از شاگردانش گفت: تیم ما در طول بازی عقب ننشست، اما اشتباهاتی در زمین رخ داد که به سرعت آنها را برطرف کردیم. بازیکنان الدحیل با وجود سختی‌هایی چون روزه، بازی‌های متوالی و استراحت ناکافی که آنها را احاطه کرده است، تلاش زیادی کردند.

لموشی درباره استفاده نکردن از معز علی در قلب خط حمله الدحیل خاطرنشان کرد: ما اولونگا را داشتیم که مهاجم خوبی است. او پنج ماه پیش به ما ملحق شد و عملکرد خیلی خوبی داشت. معز هم بازی مطلوبی ارائه کرده و خیلی به تیم کمک می‌کند. همچنین می‌خواستیم ادمیلسون هم کنار آنها باشد.

وی در پایان تصریح کرد: ما هنوز سه بازی پیش رو داریم و باید راهی برای پرهیز از خستگی و دور کردن بازیکنان خود از استرس زیاد پیدا کنیم. من به تیمم و به توانایی بازیکنان در غلبه بر تمام موانع و رسیدن به هدف مورد نیاز اعتماد کامل دارم.

اولونگا پس از هت‌تریک مقابل استقلال: الدحیل در مسیر درستی قرار دارد

مایکل اولونگا پس از برتری 4 بر 3 الدحیل قطر مقابل استقلال ایران اظهار داشت: می‌خواهم از کادر فنی و مدیریتی الدحیل بابت تلاش زیاد آنها در راستای ایجاد جوی مناسب برای بازیکنان و کمک به ما برای کسب نتیجه دلخواه، تشکر کنم. پیروزی امروز ما هم نتیجه این تلاش‌ها بود و اصلاً به آسانی به دست نیامد.

وی با تمجید از استقلال گفت: با تیمی قدرتمند و منظم روبه‌رو شدیم که در سراسر مسابقه با ما رقابت می‌کرد، اما اراده بازیکنان ما باعث شد این پیروزی مهم را به دست بیاوریم و توانستیم در پایان دور رفت، در صدر جدول گروه بایستیم. این موضوع، اعتمادبه‌نفس لازم برای ادامه این بُردها را به ما می‌دهد.

«الدحیل در مسیر درستی حرکت می‌کند.»، ستاره الدحیل ضمن بیان این جمله تصریح کرد: مؤید این نکته این است که پس از گل اول تسلیم نشدیم و در نیمه اول با برتری از زمین خارج شدیم. پس از اینکه تیم ایرانی در نیمه دوم توانست بازی را به تساوی بکشاند، شرایط روحی ما اُفت نکرد و تا رسیدن به گل پیروزی تلاش کردیم. این یعنی ما اراده داریم تا نام الدحیل را در جایگاهی بالا در آسیا قرار دهیم. گل‌های امروزم را به همه هواداران باشگاه تقدیم می‌کنم که فرصت حضور کنار تیم و حمایت از ما در ورزشگاه را نداشتند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1506481
ارسال نظر