sport

گزارش جی پلاس از عملکرد مهاجم ایرانی لیگ قهرمانان اروپا

مهدی طارمی در اولین حضور خود در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد دو گل به ثمر برساند.

گروه ورزشی جی پلاس، مهدی طارمی در اولین بازی که در لیگ قهرمانان اروپا به صورت ثابت در ترکیب پورتو قرار گرفت توانست در ثانیه 63 دروازه شزنی و یوونتوس را باز کند و اولین گلش در این رقابت ها را به ثمر برساند. او در بازی برگشت تیمش برابر یوونتوس هم بازی خوبی به نمایش گذاشت و توانست یک پنالتی هم برای تیمش بگیرد.

در همین مسابقه طارمی به صورت کاملا عجیب و باورنکردنی از زمین مسابقه اخراج شد تا بازی رفت برابر چلسی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهد.

در حالی که انتظار می رفت او در بازی برگشت از ابتدا در ترکیب تیمش باشد تا پورتو بازی 2 بر صفر باخته را جبران کند اما این اتفاق رخ نداد و طارمی در دقیقه 63 به زمین آمد؛ موضوعی که باعت اعتراض و تعجب هواداران این تیم پرتغالی هم شد.

اما طارمی این بار هم خودش را به کونسسائو ثابت کرد و توانست در دقیقه 93 دروازه چلسی را که در این بازی میزبان بود به زیبایی باز کند و تیمش بازی برگشت را یک برصفر ببرد هرچند که از صعود بازماند.

او در پایان حضورش در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا دو گل زد، یکی برابر یوونتوس در همان ثانیه های ابتدایی و یکی برابر چلسی در ثانیه های پایانی!

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505253
ارسال نظر