sport

گزارش جی پلاس از گروه C لیگ قهرمانان

استقلال در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 در اولین ساعات روز جمعه 27 فروردین به مصاف الاهلی عربستان می رود.

گروه ورزشی جی پلاس؛ شاگردان فرهاد مجیدی که یکی از شانس های قهرمانی در لیگ برتر ایران هستند به گفته کارشناسان در گروه مرگ قرار دارند هرچند که تیم عربستانی اصلا شرایط خوبی ندارد و در بدترین مقطع تاریخی خود قرارداد دارد.

گروه C: الدحیل قطر، الاهلی عربستان، استقلال ایران و الشرطه عراق

استقلال

شاگردان فرهاد مجیدی در حالی که باید کا خود را در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا آماده می کردند اما با خوش شانسی توانستند به صورت مستقیم جواز حضور در مرحله گروهی را کسب کنند. استقلال در حال حاضر با 34 امتیاز در 19 بازی گذشته در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند. استقلال در اولین بازی خود از ساعت 00:45 بامداد جمعه 27 فروردین به مصاف الاهلی عربستان می رود.

نتایج چهار بازی آخر این تیم

استقلال یک - فولاد صفر

پیکان یک - استقلال 2

ماشین سازی صفر - استقلال 2

استقلال صفر- پیکان صفر

الدحیل قطر

شاگردان صبری لموشی فرانسوی جزو تیم های پرقدرت لیگ قهرمانان آسیا به شمار می روند که تقریبا می توان گفت در هر دوره از لیگ تجربه بازی با یک تیم ایرانی را دارد. پرسپولیس (4بار)، سپاهان، تراکتور، ذوب آهن (2 بار)، استقلال خوزستان و استقلال تیم هایی هستند که تاکنون در لیگ قهرمانان به مصاف این تیم رفتند. آن ها در تاریخ مسابقات 50 بازی انجام دادند که 25 برد، 10 تساوی و 15 باخت در کارنامه شان ثبت شده است. الدحیل 7 بار هم قهرمان لیگ ستارگان قطر شده است. این تیم در فصل 21-2020 هم با 15 برد، 2 تساوی، 5 باخت و 47 امتیاز دوم شد.

نتایج چهار بازی آخر این تیم

السیلیه صفر - الدحیل 2

الخور یک - الدحیل یک

العربی 2- الدحیل 3

الاهلی صفر - الدحیل 4

الاهلی عربستان

الاهلی میزبان بازی های این گروه شرایط نابسامانی دارد و حدود سه ماهی می شود که هیچ پیروزی را به دست نیاورده است و از نظر آمار بدترین عملکرد تاریخ خود را پشت سر می گذارد. آن ها 10 برد، 5 تساوی، 10 باخت و 35 امتیاز به د ست آوردند. آن ها سه قهرمانی هم در لیگ عربستان به دست آوردند. الاهلی در 93 بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا 44 برد، 23 تساوی و 26 باخت در کارنامه اش ثبت شده است.

نتایج چهار بازی آخر این تیم

الضمک 3- الاهلی یک

الاهلی یک - النصر 2

الاهلی 2- الرائد 3

فاتح 4- الاهلی یک

الشرطه عراق

الشرطه یا پلیس عراق که الکساندر ایلیچ را روی نیمکت خود دارد در لیگ این کشور موفق به کسب 5 عنوان قهرمانی شده است. آن ها در سال 1971 نیز قهرمانی آسیا را به دست آورد. این تیم که در رده سوم لیگ عراق قرار دارد 13 برد، 10 تساوی، 4 باخت و 40 امتیاز را به دست آورده است.

نتایج چهار بازی آخر این تیم

الشرطه 5- الدیوانیا صفر

الشرطه صفر - نفت یک

الشرطه 7- سماوا صف

الشرطه یک - نجف 3

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505047
ارسال نظر