life

در پی انتشار فیلمی از آرمان علیزاده عبدولی در فضای مجازی، سازمان لیگ کشتی توضیحاتی را درباره حضور این کشتی‌گیر در لیگ برتر ارائه کرد.

جی پلاس، طی روزهای اخیر ویدیوئی از صحبت‌های آرمان علیزاده عبدولی، فرنگی‌کار خوزستانی که در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان دارای مدال‌های آسیایی و جهانی است، منتشر شده که وی در آن مشغول انجام کار در زمین کشاورزی است و از بیکاری و شرایط خود و بی‌توجهی مسئولان گلایه می‌کند.

سازمان لیگ فدراسیون کشتی در واکنش به این موضوع اعلام کرد: آرمان علیزاده عبدولی در لیگ برتر سال ۹۹ با تیم بازار بزرگ ایران در رشته فرنگی قرارداد امضا کرد و ارزش قرارداد او ۷۰ میلیون تومان بود. این مبلغ در شرایطی به این کشتی‌گیر پرداخت شد که بیستمین دوره لیگ برتر در یک بازه ۴۰ روزه برگزار شد.

بنا بر اعلام سازمان لیگ فدراسیون کشتی، علیزاده عبدولی همچنین سال‌های قبلی نیز با تیم‌های دانشگاه آزاد و سیناصنعت ایذه قراردادهای مشابهی امضا و مبالغ آن‌ها را به طور کامل دریافت کرده بود. همچنین، این فرنگی‌کار خوزستانی سال‌های گذشته نیز جوایز خود را بابت کسب عناوین آسیایی و جهانی از وزارت ورزش و جوانان دریافت کرده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1502529 منبع: ایسنا
ارسال نظر