استقلال - پیکان لغو می شود؟

اعضای تیم استقلال به احتمال فراوان تا روز بازی با پیکان بهبود پیدا می کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مثبت شدن تست کرونای 9 عضو تیم استقلال (شامل 5 بازیکن و 4 عضو کادرفنی) موجی از نگرانی دربین اهالی فوتبال ایجاد شده است. در این خصوص حالا تمرینات آبی های پایتخت قرار است بدون اعضای کرونایی برگزار شود و البته چند روز دیگر دوباره از اعضای تیم تست گرفته خواهد شد.

در این شرایط صحبت هایی درباره احتمال لغو دیدار بعدی استقلال درلیگ برتر شنیده شده است. آبی های پایتخت طبق برنامه قبلی روز 14 فروردین ماه باید با پیکان تهران روبه رو شوند. از آنجایی که 10 روز تا این مسابقه زمان باقی مانده اما بعید است که خبری از لغو بازی باشد.

سال گذشته که اعضای استقلال مبتلا به کرونا شدند، دیدار این تیم با پارس جنوبی لغو شد و حالا نیز بحث هایی درباره معوق شدن مسابقه بعدی آبی ها ایجاد شده که البته بعید به نظر می رسد. چراکه تا آن زمان احتمالا استقلالی های کرونایی شده بهبود یافته اندو حتی چند روز زودتر هم می توانند در تمرینات شرکت کنند.

در این خصوص کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز هنوز برنامه ای برای لغو دیدار استقلال و پیکان ندارد و قصد دارد طی روزهای آینده با انجام تست های جدید از آبی ها تصمیم خود را درباره این بازی اتخاذ کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید