sport

باشگاه یوونتوس قصد خانه تکانی در تیم اصلی خود را دارد و به همین منظور می‌خواهد تمام بازیکنان خود به جز ۵ نفر را بفروشد.

جی پلاس، نشریه گاتزتا دلواسپورت نوشت که نارضایتی مدیران باشگاه یوونتوس از عملکرد اعضای این تیم در فصل جاری آنها را به فکر خانه‌تکانی در ترکیب این تیم انداخته و به همین منظور آنها در تابستان سال جاری تعداد زیادی از بازیکنان خود را به فروش خواهند رساند. در واقع طبق ادعای این نشریه ایتالیایی، یوونتوس تمام بازیکنانش به جز 5 نفر را در فهرست مهره‌های مازاد خود برای فروش در بازار پایان فصل قرار داده که ظاهراً نام کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم هم در این لیست دیده می‌شود.

5 بازیکنی که طبق ادعای گاتزتا، یوونتوس خیال فروش آنها را ندارد عبارتند از فدریکو کیه‌زا، دژان کولوسفسکی، ماتیس دلیخت، آرتور و دانیلو. به جز این افراد، یووه در صورت دریافت پیشنهاد مناسب برای سایر بازیکنانش مانع انتقال آنها نخواهد شد. در مورد بازیکنانی مانند جورجو کیه‌لینی و جیجی بوفون هم، انتظار می‌رود که آنها در پایان فصل بازنشسته شوند.

اگرچه فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس تأکید کرده که این باشگاه به حفظ رونالدو اصرار دارد، اما حقوق 30 میلیون یورویی این بازیکن بدان معناست که باشگاه چندان هم با خروج او مخالف نیست. در همین حال اگر یوونتوس برای رونالدو مشتری پیدا نکند تا از پرداخت حقوق هنگفت او معاف نشود، آن وقت انتظار می‌رود که پائولو دیبالا را بفروشد، بازیکنی که در این فصل به دلیل مصدومیت به ندرت بازی کرده و تنها یک فصل دیگر قرارداد دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1502485 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ