دستورالعمل ها برای آغاز حمل مشعل المپیک؛ فریاد زدن ممنوع!

حمل مشعل المپیک توکیو روز ۵ فروردین ماه از فوکوشیما آغاز خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، حمل مشعل المپیک توکیو از فردا ۵ فروردین ماه آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال بانوان ژاپن قهرمان جام جهانی در سال ۲۰۱۱ آغازکننده حمل مشعل از فوکوشیما خواهد بود. این مشعل سفر ۱۲۱ روزه‌ای را به ۴۷ منطقه خواهد داشت تا در تاریخ اول مرداد در استادیوم المپیک روشن شود.

مشعل المپیک توکیو اسفند سال ۹۸ در یونان روشن و در مراسمی به کمیته برگزاری بازی‌ها تحویل داده شد اما به دلیل شیوع کرونا و تعویق یک ساله بازی‌ها، حمل مشعل نیز متوقف شد.

بعد از گذشت تقریبا یک سال با برنامه‌ریزی مجدد قرار است این مشعل روز پنجشنبه حمل شود اما کمیته برگزاری بازی‌ها دستورالعمل‌های بسیار سختی را در نظر گرفته تا از شیوع ویروس در زمان حمل مشعل جلوگیری شود.

رعایت فاصله اجتماعی، خودداری از فریاد زدن، عدم حضور در مراسم و ... همه از مواردی است که مقامات برگزاری بازی‌ها از مردم خواسته‌اند تا رعایت کنند چرا که در غیر اینصورت حمل مشعل در منطقه مورد نظر به حالت تعلیق درخواهد آمد.

ویروس کرونا علاوه بر ضررهای اقتصادی که به میزبان تحمیل کرده، برای حمل مشعل هم مشکلاتی را به وجود آورده است؛ به طوری که شیوع کووید ۱۹ باعث شد تا ۳۰ نفر از جمله چهره‌های مشهور از حمل مشعل المپیک خودداری کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید