sport

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان بازی مقابل استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی را یک بازی سنگین برای تیمش دانست.

جی پلاس، مهدی تارتار پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل استقلال در مرحله یک شانزدهم مسابقات جام حذفی اظهار داشت: بازی زیبایی بود و هر دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند. در نیمه اول هدف‌مان این بود که به گل برسیم، ولی متاسفانه غفلت کردیم. یک صحنه پنالتی هم اتفاق افتاد که امیدوارم داور درست دیده باشد. بعد از آن نسبتاً خوب بودیم تا اینکه روی یک غفلت گل دوم را دریافت کردیم و کارمان سخت شد. در جام حذفی وقتی نتیجه 2 بر صفر می‌شود، کار سخت می‌شود. در نیمه دوم هم خوب بازی کردیم و استقلال نیز موقعیت زیادی داشت و بازیکنان ما یکی دو تا توپ را جوانمردانه از روی خط برگشت دادند. بازی با استقلال یک بازی تدارکاتی خیلی سنگین برای ما بود.

وی همچنین در نشست خبری بعد از این بازی گفت: بازی خیلی خوبی بود و استقلال بازی را تهاجمی آغاز کرد. ما هم خوب کار کردیم، ولی یک صحنه پنالتی پیش آمد که مقداری شک و شبیه‌ای داشتیم. با کارشناسان صحبتی داشتیم. گویا بازیکن ما جلوتر از شیخ دیاباته بوده است، ولی به هر حال امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم. اشتباه بعدی ما دریافت گل دوم بود که مقابل تیم بزرگ استقلال کار برای‌مان سخت شد. ما تیم جوانی هستیم و خوب کار کردیم و گل‌مان را هم به موقع زدیم، ولی در ادامه موفق به جبران دو گل نشدیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: این یک بازی تدارکاتی خیلی سنگین برای ما بود، چون هدف‌گذاری ما بیشتر در لیگ برتر است و امیدوارم تیم را برای لیگ آماده نگه داریم.

تارتار درباره اینکه بازی مقابل استقلال فکری سخت‌تر بود یا استقلال مجیدی، خاطر نشان کرد: هر دو مربی، از مربیان جوان و قابل احترام ما هستند. در این باره اظهار ظری نمی‌کنم و قضاوت را به مردم می‌سپارم.

وی درباره استفاده از بازیکنان جوان گفت: این دستاورد بزرگی برای ماست و مثل خیلی از دوستان این موضوع را در بوق و کرنا نمی‌کنیم. از جوانان خوب‌مان استفاده می‌کنیم. این خیلی امیدوارکننده است که بازیکنان جوان ما مقابل استقلال پایاپای بازی می‌کنند. در عمر مربی‌گری‌ام بازیکنان زیادی را با کمک همکارانم تحویل فوتبال داده‌ایم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1500859
ارسال نظر

موضوعات داغ